Slovenija
454 ogledov

Krivde za smrt otroka veganska starša ne priznavata

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 08:40 23.marec 2015.

    Obsodbe je bolj vreden tisti ki otroka sili jest svinjarije z mesom itd ...Nisem vegan, pa vendar se mi tako obtoževanje zdi nesmiselno ...Čez čas bodo še za prdec v javn osti obsojal ...

  • Swap 12:25 23.marec 2015.

    Smesen si, take kot si ti bi pa jast peljal na obvezno kastriranje

  • Swap 12:26 23.marec 2015.

    Pa kaj sem jast edini pismen tuki otrok je umru od plucnice

  • Swap 12:26 23.marec 2015.

    A sem samo jast prebral da je otrok umru od plucnice

  • Neprilagojen 09:02 23.marec 2015.

    Obsojanje vredno je siljenje vegeterijanstva, siljenje duhovnih in verskih prepričanj. Še najbolj nestrpna bitja ste razni New Age duhovnjaki in k njim pridruženi veterijanci... Saj ste isti kot pripradniki RKC.

  • Avatar mike1968
    mike1968 10:08 23.marec 2015.

    Na misel mi je prišla ena tema, katero sem že nakazal v enem izmed komentarjev in to je VSEJEDSTVO, VEGETARIJANSTVO in VEGANSTVO.Naj že v začetku zapišem, da nikakor ne gre za napad na ljudi, ki verjamejo v VEGETARIJANSTVO ...prikaži več in v VEGANSTVO, ampak......nadaljevanje na Publishwallu - mike1968

  • Swap 12:32 23.marec 2015.

    Imate usta hitrejsa kot mozgane , se ne preberejo do konca pa ze pluvate (sram me je da sem slovenc)

  • Swap 12:36 23.marec 2015.

    Pelji otroka v klavnico in po traku do koncanega izdelka , vzami enega in pejta domov in mu to pripravi, pa mi sporoci ce bo pojedel ;)

  • puksicd 12:51 23.marec 2015.

    Seveda je umrl od pljučnice, ko pa je imel popolnoma uničen imunski sistem zaradi neustrezne prehrane, blesavec. Kaj misliš, da se zgodi s starejšimi ljudmi, ki umrejo zaradi pljučnice? Da je pljučnica tako smrtonosna bolezen? Izvoli v IS, če te ...prikaži več je sram, da si Slovenec. tam iščejo takšne, kot si ti, ki jih je sram.

  • puksicd 12:43 23.marec 2015.

    To, kar ti bi dar, in to, kar dejansko lahko narediš, ni isto ... Misliš, da me prizadeneš s tem, če mi napišeš, da bi me kastriral? :-)))) Tele blesavo neinteligentno. Najprej pojej kakšen zrezek, pa potem piši, glupak s ...prikaži več shiranimi možgani. Tipičen rastlinar. :-)

  • kren23 08:45 23.marec 2015.

    Kakšne nebuloze. "ravno tako tudi ne sladkorja"?!?

  • Igor Đukanović 09:58 23.marec 2015.

    Globalno, v vesolju ;) , se vse izravna. Oziroma špot gre iz ust v nedrje. V hrvaškem rumenem tisku tudi citirajo novico z naslovom "slovenska starša"... In, če že ni v članku, potem je v nekaj sto komentarjih pod njim ...prikaži večim zapisano, da so Slovenci čisto znoreli zaradi TV propagande proti slanini in jajcem in zdaj fujtrajo dojenčkom samo še neke sadne kašice brez dodatka belega cukra. In nato modro ugotovijo, da bomo shirani Slovenci degenerirali in izumrli.

  • Papaja Popi 10:40 23.marec 2015.

    Da gredo umorit svojega otroka z siljenjem veganstva, ker umor to tudi je, bi morali brez pogojno obsodit.

  • puksicd 11:22 23.marec 2015.

    Vegila sta ubila svojega otroka. Prasca neodgovorna. Človek je sicer pred davnimi časi res bil kao nabiralec, ampak v letih evolucije je postal vsejed. Človek za optimalno delovanje potrebuje meso. Vegetaristi, vegili, presniki, sploh pa raznorazni bretardi (bretarijanci) so totalni ...prikaži več bedaki. Glupci brez primere, ki škodijo najprej sebi, potem pa težijo še drugim. Bruh! Ta dva pacienta pa lepo dol zapret, njune otroke, ki so imeli to srečo, da so preživeli večletno stradanje, pa končno nahranit!

  • Ferluci 11:33 23.marec 2015.

    A je bila patronažna sestra ob obisku po porodu slepa? Kaj pa center za socialno delo? Nihče ni nič vedel, čeprav otrok ni bilo niti na vseh rednih zdravniških pregledih? Za otroke bi bilo najbolje, da jih dajo v rejo. Na žalost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.