Slovenija
108 ogledov

Krkovič bo zaradi zadeve Patria tožil državo

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maximilian 22:31 16.november 2016.

    podal sem prijavo. Tko, da te obiščejo "miličniki" čez kak dan dva:) Dovolj imam tega anonimnega hujskanja in podpihovanja sovraštva.

  • cogocogo 17:12 15.november 2016.

    tudi mene to zanima,,me pa zanima zakaj gre odskodnina ki jo dobijo razni tozitelji drzave iz nasega zepa ,,ce je kdorkoli kaj zaj,,,,naj za to odgovarja ali pa ne ce ni nic zasral ,tako pa vedno placamo tem toziteljem mi ...prikaži več narod pa ce je to upraviceno ali pa ne ,,naj se zavedajo malikovalci teh krkovicev in podobne gola .....da vedno dobijpo nas denar in ti ki tako ljubijo te povzpetnike in jim lezejo v zadnice tudi placajo za odskodnine ki so vecinoma neupravicene ,,nek revez je ze ne bo dobil taki kot je pa pale in se marsikdo ima jajca da odira narod se po tej strani ,,a ni dovolj dajih lepo placujemo za nedelo in celo skodljivo delo ,,,pa razumi vse to

  • maximilian 22:37 16.november 2016.

    Od krkoviča "mulc" je bil star 12 let in je do svojega 13 leta hodil cele dneve s fotrom po Slo, ko je Tone pripravljal maneversko strukturo. Ta "mulc" je bil takrat oborožen in pripravljen ter znal uporabiti orožje. Kar ...prikaži več je povedal tudi Miha Butara, sicer "levi" politik in eden od ustanoviteljev maneverske strukture. Dodatek, ki ga on dobi znaša 130 eur na leto. Se pa je za vprašati, kaj so počeli "borci" ki so bili leta 1945 stari 2 ali tri leta in še danes dobivajo borčevske pokojnine ;) v višini 2000 eur na mesec.

  • Avatar Leon
    Leon 15:30 15.november 2016.

    Ne razumem v čigave imenu sodijo naši sodniki ? Prosim ne podpisovati V IMENU LJUDSTVA ,ker je to žaljivo za poštene Slovence .

  • Avatar čavez
    čavez 18:02 15.november 2016.

    Ti luzerji ne in ne prenehajo krast to državo.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 18:49 15.november 2016.

    Mene pa bolj zanima, kdaj bo od Krkovića mulc začel vračati dodatek za veterane?

  • Žurnalček 22:17 15.november 2016.

    Cenej bi blo da se jih pihne , pa še cajt bi bil !

  • OneCent 07:37 16.november 2016.

    Zakaj ne toži Janeza Janše, ki ga je namočil?

  • Avatar čavez
    čavez 13:54 16.november 2016.

    Bolj kot prebiram te članke vseh teh medijev vse bolj me prepričujejo da bodo vsi ti Janšisti, Cmerarji, Kučanisti in njim podobni hodili krast to Slovenijo še iz grobov.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:24 16.november 2016.

    Za državo bi bilo najbolje, če bi ju postavili pred zid ali pa kar na kandelabr!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:24 16.november 2016.

    Za državo bi bilo najbolje, če bi ju postavili pred zid ali pa kar na kandelabr!

  • maximilian 22:38 16.november 2016.

    Luzer si ti, ki si upaš anonimno žaliti ljudi, ni pa te v hlačaš se z imenom predstavit.

  • maximilian 22:38 16.november 2016.

    ni treba vseh v isti koš metat

  • Ferluci 08:35 17.november 2016.

    Razne rdeče aubikse prav gotovo!

  • maximilian 22:29 16.november 2016.

    Tebi pa kazensko ovadbo za razpihovanje sovraštva...

  • Avatar praufo
    praufo 14:55 16.november 2016.

    če mu država ni uspela dokazat, da je kriv, ima vso pravico, da državo maksimalno toži ... pa sej to bi vsak naredil, logično ... seveda gre pa odškodnina iz malhe državnega budžeta, seveda pa noben sodnik ali tožitel ne ...prikaži več bo odgovarjal, povrh vsega majo pa trajni mandat, tale sodstvo je pač še ena od neporušenih trdnjav, na kateri plapola zastava z rdečo zvezdo ... nesposobne vse stranke na oblasti od leta 91, še najbolj pa demos, v katerem je mrgolelo trojanskih konjev zato da bi obranili vse te trdnjave, živela država ki je potrebna revolucije, ampak čisto res

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.