Zdravje
3797 ogledov

Krvavitve, aritmije, krči: previdno, če jemljete ta zdravila

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vanc7 11:43 13.november 2022.

    Čisto enostavno: ne uporabljajte tablet! Ali pa še bolje, preidite na surovo sadje, zelenjavo in oreščke po sistemu 80/10/10. 100% boste zdravi!!! In tistim, ki mi boste napisali, da brez tablet ne gre priporočam, da se malo izobrazijo...

    • mph2 17:53 13.november 2022.

      A ti resno, 80% sadje? Malo si poglej frutariance kaj naredi iz njih filanje s sladkorjem. Kje so zgoraj sicer esencialne beljakovine, je drug misterij.

    • vanc7 18:06 13.november 2022.

      priporočam, da se malo izobrazijo, tudi o pojmovanju sladkorjev, beljakovin..., katero se vse nahaja v sadju...je pa težko razumeti, ker nas pač vsak dan futrajo z reklamami za meso in ostale zadeve, ki povzročajo samo štalo v organizmu... Sam sem ...prikaži več že skoraj leto dni na sadju, zelenjavi in oreščkih, pa mi nič ne manjka...

    • mph2 18:17 13.november 2022.

      Počakaj malo več, cca. 5 let, potem se začne pravi propad, ko se zaloge izčrpajo, zobje začnejo izpadat, ... Sem nekaj takega sam počel sicer nekoč, mi zjugalo zdravje, potem zelenjava pretežno, vedno malo nič mesa ali rib, na srečo ...prikaži več pa vsaj dosti jajc in nekaj sira, ... mi je uničilo zdravje temeljito. 5-6 let na carnivore, pa vem kaj govorim. Zato si poglej ta link od Antonyja, ki sem ga navedel. Pa recimo knjigo ex veganke Lierre Keith, kaj je iz nje naredilo 20 let veganstva, ...

    • vanc7 18:41 13.november 2022.

      A govoriš o popolnoma surovi hrani ali o veganstvu in vegetarijanstvu. Tu se nič ne kuha, ne je se moke in vse iz nje, sladkorja in vse iz njega, olja, masti, soli, mleka in vse iz njega...v glavnem, da skrajšam, ...prikaži več surovo sadje in zelenjava, ter oreščki. Kolega je na tej prehrani že dvajset let, zdrav kot riba. Tudi meni nič ne manjka...

    • mph2 21:39 13.november 2022.

      Tista druga, ki jo omenjaš je šele tragedija. Dejstvo pa je, da je v sadju grozljivo sladkorja, pol je fruktoze, ... zelo škodljivo, nič beljakovin, B12 je samo v živalskih virih, drugje ga je absolutno premalo ... že to pove, ...prikaži več da ni ravno logike, da bi človek lahko na temu preživi, saj je B12 esencialen. Ma glej, če si ti zadovoljen, toliko bolje zate, jaz sem bil na začetku, vem koliko trpljenja mi je vse skupaj naredilo čez desetletja, vse šlo mimo zadnjih 5-6 let. nič več diabetes, NAFLD, ...

  • mph2 10:33 13.november 2022.

    Zelo pogosto je prehrana, ki zelo prispeva k depresiji in mnogim mentalnim motnjam .... dr. Antony Chaffee, ko sem ga že ravno poslušal, pa v preteklosti neštete druge. https://www.youtube.com/watch?v=D5aDw8AJVVg

  • suineg7878 09:28 13.november 2022.

    Aritmije, krvavitve kot posledica jemanja naravnih zdravil in prehranskih dopolnil (v predpisanih dozah)? Kako mi je odleglo. Jaz pa ves cas mislim da je to od vsiljenih genskih eksperimentov. Butl!

    • Ender3 14:34 13.november 2022.

      Butli so nekateri, ki nasedajo kvazi stroki, ki priporoča cepljenja proti kovidu ob tem, da so nekaterim posledice tudi usodne.

  • bobubob 10:50 13.november 2022.

    Ja, če je kamilični čaj naprodaj kot pomirjevalo, mora biti po mnenju 'stroke' registriran, prodaja pa ga lahko le usposobljena oseba. Neregistrirano kovid brozgo pa so od predsednika vlade navzol vsi strokovno prepoznali kot neškodljivo in skoraj obvezno opremo vsakega ...prikaži veča 'odgovornega državljana'.... Ja, cepivo, cepivo....saj to je že mimo, mar ne, pustimo to in glejmo naprej,,,plebs pa še vedno oboleva in oboleva, dolgi kovid...ah pustimo to....ščuvanje na vojno...pustimo....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.