Avto
55 ogledov

Kupci na manjše, a bolje opremljene

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 15:00 24.december 2013.

    Pa še kako res je.

  • Oxxo 20:10 23.december 2013.

    "Pri servisiranju imajo uradni servisi veliko težav s sivo ekonomijo. "Vedno več je primerov, ko razlika v ceni servisne storitve izhaja iz neplačila DDV in drugih dajatev," P R O S I M???? Ne se hecat in delat ...prikaži več norca iz ljudi. Saj nas država in "biznismeni" enostavno silite v sivo ekonomijo! In zato jaz NE vklopim razuma... saj nisem nor! Židan si svoj razum lahko zatakne za klobuk!1 mehankarska ura pri uradnem servisu za srednji razred avtomobila stane med 40 in 50 €. 1 ura!!!! Potem še "vaše nategatorske fore" v smislu točkovanja... ali urnih postavk... Jaz sam olje zamenjam v parih minutah. koliko "ur" stane to pri vas???? Meni mehanik naredi za 50 € celi servis + material. Ali pa garancija za 5-7 let = potem pa iz drobnega tiska razbereš, da garancija (mogoče) velja za 1/3 tistega, kar je kupec mislil...

  • NeAnonimni 13:30 23.december 2013.

    "Prav pri cenovno ugodnih novih vozilih vidijo pri uvozniku še velik potencial med slovenskimi kupci, ki bodo morali po letih trajajoče krize vendarle prej ali slej odpreti mošnjiček za zamenjavo vozila." Meni ne bo treba nič mošnjička odpret. 100x raje ...prikaži več kupim odličnega rabljenega, kot poceni novega!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.