Slovenija
13130 ogledov

Kupi smeti in kup nejasnosti: "To je absurdno!"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:00 24.februar 2022.

    Kaj pa odprli kot je blato iz čistilnih naprav ,ki ga sedaj vozijo po Pohorju ? Pohodniki v gozdu vohamo gnojnico kar pa inšpektorjev očitno ne moti .

  • miho 10:47 24.februar 2022.

    Žalosti me, da ni predvidena izgradnja in obratovanje reciklirnice embalaže. Neprofitna organizacija odgovorna za embalažo, bo sklenila posel z Malezijo, Indonezijo BiH ali Srbijo, potem pa bo embalaža spet šla po starih poteh. Žalostno.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:47 24.februar 2022.

    Voham spet eno veliko zmešnjavo, vmes pa dodo odtekali veliki denarji v žepe glavnih odločevalcev in njihovih pomagačev.

  • rd2dmk2 18:19 24.februar 2022.

    spet za moje pojme neki brez vezni ukrepi. trena je odpadke zmanjšat, kaj ti pomaga sto zakonov in sto smetarjev, če se pa smeti vsak dan povečujejo . ne eni strani imamo zakon o odpadkih na drugo strani pa zakone ...prikaži veče ki vsakodnevno uvajajo odpadke. moja ideja je nič konzerv , nič plastike vse v steklenice. pika. nobene razprodaje. cena od prvega dne enaka, nič XXL, garancija obvezno 5 let. telefoni 5 let v uporabi , če neplačat penale in tako vse podobno. servis je glavni, ne pa menjava.

  • marko345 14:20 24.februar 2022.

    Zakaj obala nima svojega odlagališča odpadkov, skladiščenja in sežigalnice. Da se to vozi po državi se bo nehalo, daj je na obali tudi ogrom o odpadkov od blaga iz Italije. Naj sežigajo, da bodo imeli bdaj en vir elektrike, ki ...prikaži več ha sedaj nimajo. Oni bi damo onči e delali, za smeti naj pa poskrbijo, ljubljana, Dolenjska itd. Jok no more.

  • Kmodri 18:10 24.februar 2022.

    Tole bo šlo spet na račun malih ljudi.

  • Pepe007 13:47 24.februar 2022.

    Država naj vlaga napor v nadzor, da ponudniki delajo v redu in po predpisih, ne pa predpisovanjem monopola. Nepotreben monopol zmeraj vodi v pogubo. Potem pa še država ne ve, kako pojesti godlo, ki si jo je s predpisanim monopolom ...prikaži več sama zakuhala. Se spomnimo denimo monopola na področju reševanja tovornih vozil z avtocest?

  • igorgeus 15:40 27.februar 2022.

    drugega ne znajo, kot samo ustvarjanje posrednikov z zakonom, da sluzijo na racun potrosnikov, potem pa se pretvarjajo, da gre za trzno dejavnost. stroski povprecnega drzavljana pa vedno visji, upravniku ze zdaj placujem ze 60 eur mesecno za eno osebo.

  • Catherine_Hartnett 12:03 24.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.