Šport /sport/kosarka
38503 ogledov

Kyrie Irving bo prišel v Slovenijo, za to je odštel lepo vsoto

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slavauk22 12:54 23.marec 2024.

    SLOVENIJA BI BLA LEPA ČE NE BI BLO TEH SMRADOV RUSOFILOW PA SRBOV!............TEH JE TEŽKO IZTREBIT SO PREVEČ PONOSEN NAROD!

    • Ender3 14:18 23.marec 2024.

      Bolj kot to je, težko iztrebit trol aktivizem ksenofobne stranke. Treba bo onemogočit komentiranje po medijih..

    • slavauk22 14:26 23.marec 2024.

      aja ti bi kar prepovedal komenitranje predvsem tistim ki tebi niso všeč......živimo v demokracji in lahko pišem kar hočem...............ti pa komentiraj pa na ruski strani tam ni cenzurirano

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 20:16 23.marec 2024.

      Kaj pa teb dogaja,so tablete popustile,ali imate pač dan odprtih vrat v Polju???!!!!

    • peter25 22:28 23.marec 2024.

      Ne delas usluge Ukrajini s svojim naci-fasizmom. Ne pozabi, da je nori Dolfek skoraj iztrebil Nemce.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 04:57 24.marec 2024.

      Slovenija je lepa, samo nepotrebnih gnojilcev, ki po nepotrebnem zasmrajajo Slovenijo, je preveč.

    • Idioti 18:24 25.marec 2024.

      Tudi v Polju pri Ljubljani ti dajo za pisat in pišeš lahko kar hočeš ! Pol ti pa dajo oceno PSIHIČNEGA STANJA ! Ker pa ti tu pišeš kar hočeš , ti pa mi bralci dajemo oceno , ki je ...prikaži več KSENOFOBIJA , ULTRA VERSKI TALIBANIZEM , NARCISOIDNOST , ki jo je pa prvo treba zdraviti , kajti zaradi nje , ne moreš sprejemati in dojemati opozarjanja na deviantno obnašanje v družbi ! Tole tvojo bolezen pa ne bodo rešile samo tablete !

    • slavauk22 19:02 25.marec 2024.

      JST PIŠEM SAMO RESNICO IN VIDIM DA IMAM KAR PRAV GLEDE KOLIKO PLUSOV SEM DOBIIL NISEM EDINI KI NE MARA SRBOV PA RUSOV!

    • Idioti 17:52 26.marec 2024.

      Slavko 22 @ Te tvoje pluse si Vtakni v rit , kajti kot vsak NARCISOIDNEŽ , moraš stalno potrjevati sebe , ne preneseš kritike in zato imaš 2,3,4, NIKE . In to so tvoji plusi ! Spel se kmetavzarski zahojenec .

    • Idioti 18:02 26.marec 2024.

      No mimogrede, mene Srbi ne brigajo , kakor si bodo postlali tako bodo ležali . Ne vem zakaj jih ti ne maraš. Če si se z njimi 10 dni vojskoval ni to razlog , jaz sem se 6 let pa ...prikaži veča jih ne sovražim , tudi ljubim jih ne . Rusi so pa druga vrsta. So steber SLOVANOV in dokler bo Rusije , bo tudi Slovenije, sam tebi to do sedaj še noben ni povedal. Kakor je Karel 1. ali kdo že, zajebal Celjske Grofe , da niso bili oni namesto Hasburgov, tako bo EU zajebala Slovenijo , ki se bo stopila v nič !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.