Svet
6280 ogledov

Prelomna sodba, Orban dobil košarico

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:53 16.februar 2022.

    Še sreča, da Janez odhaja, drugače bi nam še do teh sredstev onemogočil dostop....Torej ne le da nas pokradejo in zadolžijo, še onemogočijo nepovratna sredstva iz EU.....Res manjkajo le še barake in "tuširanje" s plinom za tiste, ki "nagajajo"..

    • h4ck3r 12:06 16.februar 2022.

      Ja ker Janezu bi bilo zelo všeč, če nam bi onemogočili sredstva...res ne razumem razmišljanja vas levosučnih. Od kje vam takšne ideje? Verjetno iz lastnih idej, kar je bilo že mnogokrat tudi videno.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:09 16.februar 2022.

      Janezu dol visi za sredstva, ki jih dobijo druge vlade in ne bo zaradi tega spreminjal svoje politike, ki stremi k prisvajanju medijev, sodne in izvršne oblasti, skratka vsega kar je imel Dolfi in kar pritiče diktatorju..

    • h4ck3r 13:34 16.februar 2022.

      Poglej še lastniško strukturo in s katero opcijo simpatizirajo njihovi lastniki. Pa potem povej kdo si prisvaja kaj in ali je vse skupaj uravnoteženo ali celo neodvisno? ;-)

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 10:23 16.februar 2022.

    A se je twitopizdek kej zamislil ob tej razsodbi??

    • leonardo 10:27 16.februar 2022.

      Nič, nič. Njemu še kaj hujšega ne pride do živega!

    • oneh 10:45 16.februar 2022.

      Levakom nič ni jasno. Če nam ukinejo EU sredstva to ne pomeni, da bo vlada brez denarja ampak bomo brez denarja tako normalni kot levaki. Tako normalni kot levaki se bodo vozili po slabih cestah, imeli slabše zdravstvo...Če bi levaki ...prikaži več radi bili revni, stradali in bili razcapani naj naredijo komune nas normalne pa pustijo, da živimo kot do sedaj.

    • popokatopetl 10:52 16.februar 2022.

      Slovenski pacijent bo gotovo kmalu sprožil kakšno salvo o evropskem krivosodju :) :) :) Mi s tem itak ne bi imeli nikakršnih problemov, če ne bi ravno on kričal Evropi, "Hej, Evropejci, niso samo Poljaki in Madžari, tudi mi smo ...prikaži več problematični!!!". Se ga bomo pa kmalu končno znebili na volitvah.

    • h4ck3r 12:14 16.februar 2022.

      Zadnje čase pri nas oz. v Bruslju samo levaki kričijo "poglejte nas, tudi mi smo problematični" ne glede na posledice in laži, samo da pridejo nazaj do korita. Določeni mediji to z veseljem podpirajo, saj če gledaš izjave, vidiš samo ...prikaži več komentarje levih ekstremistov, preostalih pa kot da ni oz. ne znajo govoriti.

  • ico8 11:45 16.februar 2022.

    Ta pritozba na EU je bila prav toliko vredna kot iskanje maslene diplome. Proforma je pritozba sicer v redu, ker bodo lepega dne na lazji in lepsi nacin lahko poslali Bruselj v spominsko knjigo..., priblizno tako kot smo mi Beoooograd in ostalo bracu!

  • Avatar Leon
    Leon 14:51 16.februar 2022.

    Evropski poslanci iz Slovenije so danes večinoma pozdravili pričakovano odločitev. Berem izjave slovenskih poslancev in nikjer izjave Milana Zvera ! Morda čaka na Twett iz baze na Trstenjakovi . Joj kako peče .......

  • Christy_Webb 11:42 16.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • h4ck3r 12:11 16.februar 2022.

    Glede na to da državljani volijo predstavnike in le ti, bi naj predstavljali tudi njihove vrednoste, me zanima kaj bo EU porekla na rezultate referenduma na Madžarskem. :D Enako je na Poljskem, tistih nekaj % glasnih in ponavadi nestrpnih, ki ...prikaži več kričijo na ulicah tako kot pri nas, pač ne morejo in nikoli ne bodo predstavljali večine. Raznorazne ankete pa že vemo kako delujejo. :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.