Magazin /magazin/vip
15910 ogledov

La Toya fanta zalotila z Romkinjo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 10:12 27.januar 2018.

    Ciganke možem nosijo svojo PLAČO!!! Kaj takega svet še ni slišal. Socijalno podporo in kar naraubajo, to pa ja.

  • matermila 06:27 28.januar 2018.

    Ana H. Fetih je v tem prispevku presegla vsa pričakovanja novic željnih bralcev.Če tega ne bi objavila,bi se mi porušil svet.Hvala Ana.

  • Lovebites 00:18 28.januar 2018.

    Saj je tudi sama ciganka,ne vem,kaj govori neumnosti.Latifete Murati,makedonska ciganka.

  • Žvižgač 11:16 28.januar 2018.

    Kako kdo lahko vara neko nagravžno putane? Temu se reče recipročnost. To poceni reklamo za najstarejšo dejavnost si lahko privošči putane samo na Žurnalu.

  • tomislav 09:44 28.januar 2018.

    Latoya, kolkrat je pa on brisal mačefit drugih decav s tvoje pičke in ksihta?

  • romy 15:15 21.avgust 2018.

    Kaj pa če je on bil cigan..?

  • stefka 07:47 28.januar 2018.

    Kaj le vidite na tej Latoji, saj je grda kot smrt.

    • Avatar Darko Dornik
      Darko Dornik 10:53 28.januar 2018.

      Se ne strinjam popolnoma. Smrt je namreč lepša in smrti bomo nekoč podlegli vsi, njej, vsaj jaz, ne bi nikoli. Se je ne bi dotaknil niti s palico.

  • leonardo 10:18 27.januar 2018.

    Moj prijatelj je rrekel:" Vse sorte koštarje ima bog na svetu". Ja, dobro da je tako in da imajo vsake oči svojega malarja.

  • Žurnalček 12:18 27.januar 2018.

    No da vidiš tvoje pameti ! Prijateljeva žena je šla na obisk sestri v Holandijo za 10 dni. Mi smo pa modrc vrgel pod posteljo in je bil cel hudič , ker nam ni verjela , potem ko je vrag ...prikaži več odnesel šalo in je bila "prepričana" da ga je ulovila !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.