Slovenija
11339 ogledov

"Lahko mi kdo reče, da nimam za burek, imam pa za kebab"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mark035
    Mark035 17:02 06.april 2022.

    Človek je naredil to kar bi vsi na njegovem mestu in to so "PREDČASNE VOLITVE". Ni on kriv, če se je izdajalec Porivalšek prodal plešastemu klovnu in od takrat se držijo stolčkov, kot da bi bili prilepljeni nanje. Pri Šarcu ...prikaži več so ministri odstopali zaradi sendvičev, pri plešastem pa niti pri dokazani korupciji več milijonov evrov.

    • Ender3 17:15 06.april 2022.

      Marko035, 👍Šarko je, imel eksperiment z manjšinsko vlado, največja cokla me je bila šivilja Alenka, ki ga je v takratni koaliciji javno pozivala k odstopu, če ne ustoliči Mlinarjevo. S takšno pokvarjeno osebo ni dobro sodelovati, ker je njihov ego ...prikaži več večji od morale in politične kulture. Upam, da bodo volilci to na glasovanju prepoznali.

    • mph2 18:32 06.april 2022.

      Točno tako, odličen predsednik vlade je bil, ki je tudi vpeljal do takrat neznane standare poštenja. Pod njim so odstopali za sendviče, pod Gargamelom pa niti za deseti ne milijonov. Ni imel druge, ko so mu iz lastne koalicije izdajalci ...prikaži veči namerno minirali vse, pa tudi Levica bi lahko premogla malo več prožnosti in še vedno ostala Levica. Ostalo je zgodovina.

  • Gandi123 17:18 06.april 2022.

    Šarec, zopet si zgrešil. Izdelava burekov in kebabov je v domeni dr.Prištinskega!

  • SamoResnica 07:00 07.april 2022.

    Lahko ti rečemo kr papak (ni žaljivo, ampak iskreno).

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 22:35 06.april 2022.

    Že mogoče da ima za kebab, Erdogan pa zato ni in ne bo nikoli. To je zanj 300 stopnic previsoko.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 16:51 06.april 2022.

    bog ti požegnaj,sam pazi da ti v koruzo ne pade

    • Ender3 17:26 06.april 2022.

      Žegnjanje bo aprila, na koruzo bo treba čakat do jeseni. Nič bat, Šarko ne bo šel še enkratx na led.

  • eminenca 16:55 06.april 2022.

    lahko se zgodi, da bo še kebab zabrisal v koruzo, ker mu ne bo pasal, tista puška je pa že tko rijasta, da še za v ukrajino ni uporabna

    • Ender3 17:23 06.april 2022.

      eminenca lahko, da je puška rjasta, ampak tisti, ki jo je odkril in pobral si uspešno strelja v lastna kolena. Po volitvah pa jo še vedno lahko proda, za to ima izkušnje.

    • eminenca 17:28 06.april 2022.

      ne vem kaj sploh hočeš povedat, ampak tip je definitivno nesposoben za tako delo kot ga je opravljal, enostavno je prekratek za politiko in za take funkcije, lahko je pa dober komik ... vsak pač ni za vse, tako pač je

    • Ender3 20:37 06.april 2022.

      eminenca, hočem reči, da troli nimate meril, standardov...o oceni sposobnosti posameznikov. Kdor ni za, je za vas takoj, moteč, nesposoben, nekredibilen. Merila za to pa vam postavlja vas veliki ideolog, ki je sicer psihosocialni bolnik. In njegovi navijači mu slepo ...prikaži več verjamete in ga podpirate.

    • eminenca 20:54 06.april 2022.

      blef od blefa, nakladaš traparije, jest razmišljam po sovje in imam mozek, ki ga uporabljam ... vem kaj hočeš povedat, ampak tvoj izdelek je primer demagogije bipolarnega naroda, naivno razklanega

    • Ender3 23:45 06.april 2022.

      eminenca😌 in ti o razklanosti, saj nimaš bipolarno motnjo, zgolj enoumje in možagane ti perejo drugi, ti zgolj statiraš na forumu.

    • eminenca 08:58 07.april 2022.

      nihče me ne more prisilit, da bi se za koga opredelil , da bi mel svojega favorita in za njega navijal, ker imam svoj mozek, spomin mi deluje in opazujem te igrice z distanco, lahko sem tud statist, me ne ...prikaži več moti, če maš pa ti željop bit aktivna figura , pa izvoli, poišči svojga favorita, pa se mu javi, da želiš bit njegov aktivist, po želji

  • eminenca 17:51 06.april 2022.

    ne vem zakaj ga moti, če mu kdo reče, da je šiptar, sej je dokazal, da je rojen za taka posla

  • bljitva 16:57 06.april 2022.

    pa to je to...to je delovno mesto, ki je Šarcu pisano na kožo...burkđinica je za njega, paše mu...

    • Ender3 17:18 06.april 2022.

      bljitva 👎kar je, bo Šarkotu dano bodo odločili volilci in ne prikletni navijači.

    • Gandi123 17:27 06.april 2022.

      Šarec je tudi tu konkurenca burek majstru Rushitiju!

    • bljitva 17:46 06.april 2022.

      ne vem sicer zakaj minusi, glede na to da sem realno ocenil potencilno pozicijo človeka?...kaj je pa narobe če prodajš burek in kebab? s tem ni nič narobe in delo je popolnoma v redu...ne razuumem.,..

    • žurnalWTF 20:16 06.april 2022.

      bljitva, tudi jaz realno ocenjujem tvojo pozicijo ko rečem za dnisi dober/ra za nič drugega kot lajanje po spletu #kopriva #neverforget

    • Ender3 20:41 06.april 2022.

      bljitva👎kako si sam ocenil realno pozicijo, če pišeš in slediš tistemu, kar ti drugi naročijo. ??

    • rd2dmk2 21:13 06.april 2022.

      blitva in kaj je realno delovno mesto sedanjega PV ? ti mal pomagam .. ma lopato pa kramp.. pa dela na delovišču, kjer se nihče ne pritožuje,ne kolesari, ne cinglja, ne nosi transparentov, ne demostrira.. in kaj počne z prej ...prikaži večj omenjenim orodjem, luknje koplje, to kar najbolj zna..sam da še ne ve..ampak nekje v podzavesti pa si želi za vse da bi bli v lu.....ji

    • Avatar luckyss
      luckyss 05:14 07.april 2022.

      Bljitva....po tvoji logiki bi potem moral Janez prodajati sljadoljed....Tudi tam bi lahko spraševal..."očeš kuglu ili sa avtomjat" ?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.