Slovenija
2581 ogledov

Lani je v Sloveniji umrlo največ ljudi po letu 1945

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:21 08.januar 2021.

    Ali je kdo izračunal koliko denarja je ostalo od neizplacanih pokojnin ?

    • Avatar Leon
      Leon 15:24 08.januar 2021.

      Koliko jih je umrlo leta 1945 ? Nakladate

  • Presvetli 15:58 08.januar 2021.

    Intereseri me kdo je spremenil podatek o umrlih z približno 2024 na 3059??? Sam sem šel gledat na vladino stran,kjer je pisalo nekje v sredini decembra ,da je vseh umrlih v novembru 2020 približno 2024(ker se točne številke več ne ...prikaži več spomnim)! Se pravi se je nekomu posvetilo kar sem jaz že takrat govoril,da mora bit zaradi Covida število mrtvih čez 30000!!!??? Bravo za prirejanje, poudarjam,da sedaj nisem še šel gledat na vladino stran,ampak sem povzel podatek z žurnala.

  • popokatopetl 17:00 08.januar 2021.

    Pričakovan podatek, enkrat prej je sicer krožila tabela kjer je pisalo nekaj čez 2900. Pričakovano glede na to da smo bili nekaj časa tudi vodilni na top listi po deležu covid smrti v Evropi. Dobro vemo, da vlada ni znala ...prikaži več zaščitit DSO. In to kljub relativno zelo dolgim in precej ostrim ukrepom v drugem valu glede na druge države. Mislim da je problem v tem, da so z brezglavim stalnim spreminjanjem ukrepov dosegli to, da ljudje ne jemljejo resno niti tistega kar je smiselno.

  • Ender3 17:26 08.januar 2021.

    Vlada je dosežke slavila že maja, še avione je aktivirala za zmagoslavje. Vse, kar trenutna vlada dela, je povezano z nepopravljivo škodo. To je bil njihov presežek in nosijo največje breme odgovornosti. Zaslužijo si konstruktivno nezaupnico.!!!

  • dusan72 05:00 09.januar 2021.

    Pizda, ne morem verjeti. Pred pol leta (več ali manj) sem pisal odgovornim, da mi grejo na kurac te smeti (zaslužil sem, blablabla...) med komentarji pa so rekli da delajo na temu. Po parih mesecih grem na stran in ito ...prikaži večto SRANJE ! NESPOSOBNEŽI !!! Vsak srednješolec vam napiše skripto za blokiranje takšnih pizdrarij. Ampak, ne. Vi ste najboll pametni in boste to sami rešili.... Pol pizde mrzle vode niste vredni !!!

  • Avatar MS
    MS 15:30 08.januar 2021.

    "Število umrlih v posameznem mesecu je lani v primerjavi s povprečji istih mesecev v letih od 2015 do 2019 najbolj izrazito odstopalo v novembru. Umrlo je namreč 89,2 odstotka več prebivalcev kot povprečno novembra v letih med 2015 in 2019." ...prikaži več RE: ===> Covid 19 s temi podatki seveda nima nič! Teh 89,2 odstotka več prebivalcev kot povprečno novembra v letih med 2015 in 2019." je umrlo popolnoma zdravih! A ne, ovca, maresemin ostali covid-kreteni?

    • Avatar MS
      MS 18:13 08.januar 2021.

      krneki

    • radsemastimzmesom 18:41 08.januar 2021.

      Alo pametnjakovica, poglejta si na spletno stran EUROMOMO kaksna je bila umrljivost novembra 2020 v drugih drzavah EU. Samo 4 drzave EU (vkl. s Slovenijo) so imele novembra visjo smrtnost kot v letih 2017-2019, kar nekaj pa celo bistveno nizjo ...prikaži več smrtnost. Vlada z Janso na celu je vse zajeb+ala. Zreli so za to, da stopijo pred sodnika!!!

    • hudini 19:41 08.januar 2021.

      ja Janša osebno je hodil po DSO-jih in z pojštrom dušil oskrbovance

    • radsemastimzmesom 22:38 08.januar 2021.

      Hudini, ni hodil on, hodil je virus. Vendar, a se ne bi raje vprasal, zakaj je vecini (23 drzavam od 27 EU) uspelo v Ii. valu in zakaj je Sloveniji in se trem spodletelo? Ti jaz povem nekaj razlogo: nonsalanten ...prikaži več odnos vodilnih do epidemije, preslaba priprava na II. val, prekasna uvedba hitrih testov v DSO in bolnisnicah, nakup nekvalitetnih hitrih testov, nespametno sprejemanje in speminjaje ukrepov, zmedeno komuniciranje, nezaupanje ljudi v sprejete ukrepe...

    • radsemastimzmesom 22:42 08.januar 2021.

      In ce vse to niso razlogi, kjer je odgovornost vec kot jasno na strani vodilnih (Sarec & Jansa), potem pa res najbolje, da se vse drzavljane strpa v zapore, ker ne spostujemo ukrepov. Verjamem pa, da bi vladajoca klika to ...prikaži več storila, ce bi lahko, saj svojih napak nikoli ni bila zmozna videti in priznati. Grafi umrljivosti pa so ziv dokaz da je vecini (23/27 EU) uspelo, Sloveniji pa ni (4/27 EU).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.