Svet
30944 ogledov

Lani jih je nasankalo 45. Nujno branje, da se zgodba ne ponovi vam

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 16:01 02.april 2018.

    Na Tržnem inšpektoratu nobene prijave.........problem vseh prevar in korupcij je na organih pregona in sankcioniranja ,kot so KPK in inšpekcijske službe namenjene lastni promociji .

  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 16:21 02.april 2018.

    Nikoli nam ni šlo tako slabo, da bi mogli na Hrvaško na morje. Po vsem tem, ko tako serjejo in ščijejo po nas pa mora človek res biti popolnoma brez narodne zavesti, da je Slovenec in še kar ne vidi ...prikaži več dlje od svojega nosa. Patetiki ne moremo pomagati. Pa prosim ne pišite, da so gostitelji drugačni kakor politika, vse te politike ki ščijejo in serjejo po nas smo pa sami Slovenci volili a ne? Spet smo mi krivi, ja kaj pa drugega.

  • Albatroz 13:39 02.april 2018.

    že stari starši so govorili pazi se hrvatov kradejo in lažejo

  • Avatar vec
    vec 14:31 02.april 2018.

    Lani 45 letoj naj jih vsaj 145, pa sej ni tolk hudga to

  • vladek 14:55 02.april 2018.

    Slovenci ne kradejo ker ih ni več

  • zdrej 17:26 02.april 2018.

    "... izsleditev preko IP računov... " A IP računi tudi obstajajo? Mislil sem da so samo IP naslovi.

  • Lavdan 13:49 02.april 2018.

    Lump je bil iz Slovenije, če se prav spomnim.

  • jozicamurn 22:13 03.april 2018.

    Ne hodimo več k hrčkom in dejansko ne razumemo naših patriotov (ki niso posranci v parlamentu z vikend hiškami v ustašaLandu), da si še vedno raje izberejo Hrvaško, kot pa kakšno Italijo, Španijo, Grčijo, Portugalsko, kjer bi se imeli lepše ...prikaži več z manj denarja. Večinoma sami "kmetje", ki niso videli sveta, se še vedno vračajo tja kamor jim je bližje in cenovno ugodno, hrčki pa se nam zato smejijo in nas imajo za manjvredne. Zapravimo pa ponavadi več kot pa Italijani in Nemci skupaj. Ne cenijo nas 0.

    • jozicamurn 22:14 03.april 2018.

      Grem tja, kjer smo jaz in moja družina z otroci spoštovani kot pravi gostje.

  • david87 17:43 02.april 2018.

    Zdej je pa tega dovolj. Predlagam, da vsak Slovenc, ki ga Hrvat nategne, mora pri vstopu nazaj v Sloveniji plačati 100 € v sklad za pomoč tistim, ki jim ni pomoči. Vsaka Slovenka, ki jo nategne Hrvat pa 200 € ...prikaži več iz očitnih razlogov žaljenja domovinskih čustev vseh naših prednikov, Einsteina, Darwina in Bude.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 21:59 04.april 2018.

    Mi Hrvate z kruhom,oni nas z palico.

  • abel 21:14 02.april 2018.

    Mi bo lažje če me Hrvati nategnejo zaradi moje malomarnosti kot pa da mi Slovenija krade leto za letom!!10 LET sem zaposlen v tujini in Zlovenija mi vsako leto (drugič) obdavči dohodek ki je že 1x bil obdavčen..Ne rabiš biti ...prikaži veči nepreviden ali lahkoveren oni ti VKRADEJO TVOJ DENAR!!!Zakaj o tem nobeden nič ne piše??Na dopust pa grem (tako kot vedno) spet na Hrvaško da bo Zlovenija imela čim manj od mojega zasluška!!!

    • alen04 10:10 03.april 2018.

      Če ti Slovenija ne paše, preseli se, pa pljuvaj in ščij po Hrvaški, tam boš šele tanko sral. Žalostno je, da si Slovenec, državljanstvo bi ti mogli vzeti glede na zavednost in pripadnost, ki jo imaš. Ti se samo odseli, ...prikaži več tu ne bo nihče jokal.

    • abel 11:02 05.april 2018.

      Ja res je žalostno da Slovenija krade svojim državljanom (in to tistim ki delamo in v državo nosimo denar) da lahko izplačuje socialne pomoči lenuhom...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.