Slovenija
337 ogledov

Lastnik lahko nabiranje kostanja "na svojem" prepove

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • URIAH HEEP 11:38 21.oktober 2014.

    Moj gozd, moja drevesa, moje gobe...Ampak naberem lahko le 2. kg drugače dobim kazen???Adijo pamet

  • korisnik_15414 11:51 21.oktober 2014.

    neumnost, v svojem gozdu bom nabiral kolikor hočem

  • maresem 11:51 21.oktober 2014.

    SLO ima res urejeno zakonodajo v piko. Nič ni prepuščeno naključju. (banana država)

  • KOJAK 12:43 21.oktober 2014.

    Sej lepo piše: Lastnik gozda lahko sicer na svojem nabere dnevno tudi več kot 2 kilograma kostanja, ker ne gre za rekreativno nabiranje obiskovalcev gozda.

  • vseimam 12:50 21.oktober 2014.

    OPOZORILO ! Prepovedujem na mojem zemljišču drugim vdihavati moj zrak. Predvsem to velja za predstavnike oblasti.

  • Žurnalček 15:54 21.oktober 2014.

    Hipotetično lahko lastnik KOSTANJEVEGA GOZDA -NASADA le tega goji in normalno je, da bo le tega prepovedal nabirati. Tudi v nasade jabolk ne morete vstopiti. S kakršnjim koli obvestilom , da pa v mešanem gozdu ne dovoli pobiranja kostanja , ...prikaži več, pa reskira da bo ostal brez kostanja in še gozda !

  • Robi Kimovec 12:58 03.oktober 2015.

    seprav lahko inšpektor zahteva potrdilo da je to res tvoja parcela gozda? ....saj drugače nemoreš dokazati da si samo rekreativni nabiralec ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.