Avto
462 ogledov

Lastniki teh avtomobilov bodite pozorni

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primc 11:06 02.november 2016.

    hehe..so mi par let nazaj ukradli cliota, sedaj pa imam golfa V...Emmm...sem na dobri poti... :-/

  • Avatar Leon
    Leon 13:56 02.november 2016.

    Omenjen nadzor je sporen samo za prevarante !

  • vzev 17:22 02.november 2016.

    Če bi se policaji malo bolj poglobili v vsako krajo avtomobila, bi jih tudi malo več našli. Če gre nekdo zvečer ropati zlatarno in ukrade 15.000€ zlatnine, bo naslednjo jutro v zlatarni lepo število policajev. Ko nekdo ukrade avto vreden ...prikaži več 15.000€ pa prideta dva popolnoma nezainteresirana policaja in nekaj na hitro napišeta na listek.

  • mirror 19:31 02.november 2016.

    Pa še res je...

  • Boris Odreitz 20:21 02.november 2016.

    ne vem bom se za enkrat vzdržal ker nisem ravno prepričan v to

  • primc 07:02 03.november 2016.

    Hehe...imaš popolnoma prav.V glavnem...ne si želeti najti svoj ukraden avto in še kje iti na policijo prijaviti najdbo....Sem to izkusil na lastni koži. Kjer sem našel moj ukrade navto, in je bil pod papirji enega razbitega avta...Preveč zapleteno za policijo.

  • GWRmov 10:11 03.november 2016.

    Na seznamu ni niti enga Japonca in KorejcaJaponski in Korejski avti FTW!

  • ginko 13:41 02.november 2016.

    Si na dobri poti. V pomoč ti bo učinkovito "hitro" sodstvo in policija brez opreme. No, upam da včerajšnja novica o modernizaciji policije ni samo reklama za ministrico.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.