Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
25066 ogledov

Le v dveh primerih lahko ogrevamo z elektriko

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 09:39 09.november 2023.

    se malo pa bomo na komando prizigali in ugasali luci na komando hodili spat .....bolni umi nimajo drugega dela kot postavljati neumne predloge in zakone po eni strani prehod avtomobilske idustrije na elektriko po drugi strani kako se lahko ogrevas ...prikaži več z elektriko se bodo jedrske in toplarne delale in to s polno paro druge resitve ni.

  • Avatar lopov
    lopov 08:12 09.november 2023.

    LOPOVI KI SE OKORIŠČAJO IN POLITIKI KI SPREMINJAJO ZAKONODAJO DA PRODAJALCI ENERGETOV SLUŽIJO.. TI ZAKONSKO UKAZUJEJO KAJ TI LAHKO IN KAJ NE

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:34 09.november 2023.

    V glavnem vse zmešano kot kurji drek

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:40 09.november 2023.

      A niso rekli pred 30 leti,da je plin prihodnost ogrevanja.Ko bomo odjavili plin bo pa spet kao popularen.Sami prfuknjenci vodijo to zmešano državo

    • brencl 15:42 09.november 2023.

      a misliš - golobji?

  • Kmodri 09:31 09.november 2023.

    Hja, a kaj tisti, ki nimajo druge opcije kot ogrevanje z elektriko pozimi zmrznejo? Bodo ukinili klime? Sam vprašam!

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:37 09.november 2023.

      Ne samo davek bodo nabili na klime,ne boš pa smel uporabljati elektrike-sami idioti

    • Jernej65 10:26 09.november 2023.

      Ta pravila veljajo samo za novogradnje in ne za že obstoječe objekte.

    • brencl 15:42 09.november 2023.

      Pomemben je samo končni pregled, da dobiš uporabno. Potem pa prosto po presoji lastnega žepa!

  • dare326 10:56 09.november 2023.

    Vse skupaj je nateg NWO in lastnikov velikega kapitala, ki potrebuje nov zagon, zato forsirajo fotovoltaiko, e mobilnost, prepoved fosilnih goriv, na podlagi lažnih podatkov o CO2, metanu, onesnaženju itd. Tudi pri prehrani je enako, ker je hektarski donos gso ...prikaži več rastlin nekajkrat večji od živinoreje, ki jo je treba zato uničiti. Nič se ene premakne v pravo smer, ker inteligenca dobro živi, delavstvo pa je preneumno, da bi razumelo, kaj dogaja.

    • brencl 15:45 09.november 2023.

      Tako je - samo če pogledamo odpoklice hrane! Vse, s čemer so nas toliko let futrali je naenkrat strupeno in smrtno nevarno - mi pa še vedno živimo in delamo!

  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 12:52 09.november 2023.

    Kako že pravijo v Svetovnem gospodarskem forumu (WEF)? "Ničesar si ne boste lastili ampak boste vseeno srečni." Vse po planu torej

    • brencl 15:49 09.november 2023.

      Nazaj v prakomunizem - vsem enako, vaški poglavarji pa so, da mislijo, upravljajo in se redijo na tujem delu! Se oproščam, saj to je vendar rdeči realsocializem in komunizem. S kapitalizmom prihodnosti pa seveda ne bo nobene razlike - VSI ISTI!

  • 4krogci 14:23 09.november 2023.

    Kdo pri zdravi pameti sploh ima veselje za se gret na elektriko??? les lezi povsod, sam pobrat ga treba in se lepo grejes vsako zimo zastojn! Če se pa len in ga kupis si pa se vedno 50% v prihranku ...prikaži več napram ostalemu...pa se obcutek je cist neki druzga!

  • Avatar lopov
    lopov 08:38 09.november 2023.

    BAJE ZELENI PREHOD V SLOVENIJI BI Z EVTANAZIJO IN UPEPELITVIJO SEGREVALI LJUBLJANO.. SVOBODA BIOENERIJA. d. o. o

  • BenX 13:58 09.november 2023.

    Čez čas bo še prepovedano imet svoj vrt in podobno. Na Kitajskem je že... Politike, ki podpirajo in sledijo Schwabu, Sorosu in podobnim bi bilo potrebno odstraniti. Na kak način si lahko vsak zamisli, jaz bi izbral najbolj učinkovitega in dolgotrajnega.

  • atamama 16:10 09.november 2023.

    Jaz sem pa mislil, da sem podprl prizadevanja vlade, ko sem preklopil na plin iz TČ. Nekaj mi ne štima, ali mi lahko ti zeleni napišejo kolikšen je ogljični odtis plinske peči ali pa toplotne črpalke, ki dobiva elektriko iz ...prikaži več TEŠ6, ali pa iz bosanskih TE. Namreč včasih piha V, včasih J, S in Z pa tudi. Pa naj mi ti zeleni ''kekci'' povedo kje se ustavi smog iz Bosne? V ZG, pri KA ali pa preko hribov in dolin k nam če narobe piha? Aja, sem hotel vzeti dražjo zeleno energijo, pa je ponoči nimajo.

  • Toma 09:26 09.november 2023.

    Vsi električni grelci so še vedno naprodaj, torej je uporaba dovoljena. Inšpektorji pa bodo rabili sodno odredbo!

    • mojsterjaka 10:37 09.november 2023.

      Daj kaj pravilno preberi, ne klatit neumnosti.

    • Toma 14:03 09.november 2023.

      Vsak ima svojo razlago, butelj!

    • popokatopetl 17:08 10.november 2023.

      Zaenkrat. Tj dokler distributerji elektrike ne iznajdejo kazenskih tarif za "nadstandardno porabo"...

  • popokatopetl 17:10 10.november 2023.

    Energetski fundamentalizem. Glavni problem je, da postaja gradnja svinjsko draga.

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:45 09.november 2023.

    Lahko mi ga potegnejo, v hišo pa ne smejo

  • alen04 09:03 09.november 2023.

    Komedija je ta ptič, komedija.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.