Šport
71230 ogledov

Legenda: "Vse bi morali odpustiti! Direktorje, kolesarje, tudi Rogliča!"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 22:35 10.april 2021.

    Malo se mu je zataknilo. Zato ima JV dva svoja na prvih dveh mestih.

  • leonardo 07:52 11.april 2021.

    Takoj na začetku bi povedal, da nisem prav športni tip in da moj komentar ne vzemite za izzivalnega ali provokativnega! Torej Roglič in Pogačar. Eden v enem klubu, drugi v drugem klubu, ki nobeden ni slovenski. Roglič v Monaku drugi( ...prikaži več saj ne vem kje), nastopata za barve ????. Kaj ima Slovenija od njiju, razen da sta slovenska državljana ( če sta)?Kje so davki. Ve se. Torej na kaj smo ponosni. Mi lahko kdo pove, lepo prosim. Ko po koncu tekme da intervju za slovenske medije?

    • Avatar Leon
      Leon 08:23 11.april 2021.

      Pomembno je da se vsi politiki radi slikajo z zmagovalci .

    • leonardo 08:36 11.april 2021.

      Leon, mislim, da mi nisi ti dal minusa. Torej pričakujem odgovor od komentatorja, ki ni mojih misli in zakaj?

    • Vzajemnez 10:40 11.april 2021.

      Sam sem velik ljubitelj športa in tudi navijač. Kolesarstvo je za nekoga, ki se nanj spozna eden najbolj dinamičnih športov. In ko izbiram za koga bom navijal mi je predvsem pomembna ena stvar. Da se poleg imena tekmovalca pojavlja ime ...prikaži več Slovenija. Tako navijam v košarki za Dallas, v nogometu za Atletiko,...Kam gredo davki me ne zanima tako kot me ne zanima kam gredo astronomski prihodki športnikov. Vsakomur kar mu pripada. Jaz dobim od športa zabavo in zato ga spremljam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.