Zdravje
13209 ogledov

To Tatjana Lejko Zupanc pričakuje v prihodnjih tednih

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igorgeus 08:26 21.oktober 2021.

    jaz pa predvsem pričakujem, da razloži kako lahko precepljenost s cepivom, ki ne preprečuje bolezni in njenega širjenja, zajezi širjenje okužb

    • miha91 09:25 21.oktober 2021.

      Gre za čarobno cepivo, ki polni žepe...

    • igorgeus 17:10 21.oktober 2021.

      naj me nekdo popravi, ce se motim, ampak ce bi bili vsi cepljeni, se torej nihce ne bi testiral, in ce bi kdo zbolel, to nikogar ne bi zanimalo? zakaj je torej pa zdaj tako vazno stevilo okuzenih?

  • PaPajapopi 08:09 21.oktober 2021.

    Ona pričakuje nekaj, mi pričakujemo, da ona in njeni podobni kompanjoni odidejo iz našega življenja. ! ! ! PSIHOPATSKI KOMUNISTIČNI MORILEC 5000 SLOVENCEV KALIMERO - GO HOME ! ! !

  • pravičnik77 09:07 21.oktober 2021.

    na to jaz čakam že od začetka...

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:34 21.oktober 2021.

    Jaz tud pričakujem da zadanem milijon na loteriji.

  • rd2dmk2 10:04 21.oktober 2021.

    tudi za gripo umre včasih celo kak otrok..men bi bolj skrbel tisti primerek tuberkoloze v MB.. ja kako se že reče z drugo besedo tuberkolozi.. a ni to bolezen revežev.. kako lahko sploh mlada oseba, sredi 21 stoletja zboli za ...prikaži veča tem ?? danes otroci, mladostniki živijo v bedi ! starci živijo v bedi !!! pizde, pejte za par mesecev prodajat po SLO, tako za hec sem omenil knjige, pejte v domove v hribe in nekam mal stran, pa boste videli bedo.. ne pa ALEJA . mene še vedno mora tlači mora.

  • Avatar msenca
    msenca 10:21 21.oktober 2021.

    Sam cepljen in zbolel za covid. Pcr test bil pozitiven, na podlagi česa. Dvakrat zakihal in šmrkal. Niče od zd delavcev ni prepričan, kaj delajo, glavno da se najde pozitivne in deri.

  • bobubob 16:31 22.oktober 2021.

    Jaz pa pričakujem, da bodo aparatčiki v zdravstvu že enkrat nehali v laganju tekmovati s politiki in da bodo vendarle dovolili zdraviti tistim, ki jim je tega odurnega cirkusa na račun ljudi - dovolj. Kadar in če bodo dovolili, bodo ...prikaži večo najprej dovolili le iz strahu za svojo r.t in ne zaradi skrbi za druge ali zaradi lastne 'družbene odgovornosti'. Marsikateri ugledni član razpadlih družbenih sistemov je pred zadnjim odhodom - zaman - iskal odvezo za svoj 'prispevek' človeštvu.

  • leonardo 11:24 21.oktober 2021.

    Gospa Lejko, tudi ko je bila korona v upadanju se število obravnav nekovidnih bolnikov ni povečalo. Krivulja v prid cepljenim. Ko bomo, če sploh kdaj, izvedeli koliko bolnikov podleže kapi zaradi cepljenja, bomo pa verjeli v " stroko" in strokovnjake. ...prikaži več Dokler pa boste vse te podatke skrivali kot noj glavo v pesek, se procent cepljenih ne bo bistveno spremenil!

  • Stane Adamič 09:24 21.oktober 2021.

    Glavni krivci v Sloveniji za porast okužb so vsekakor POP TV, RTV, Ustavno in Vrhovno sodišče, kateri podpirajo vse te marginalne skupine, katere so proti ukprepom. Mimogred, a veste, da so na POP TV vedeli, da gre za lažen posnetek ...prikaži več Vizjaka????Pa so ga kljub temu predvajali. Lahko rečem samo banda pokvarjena.

  • marko345 08:42 21.oktober 2021.

    Zdravnica je vse povedala, če jo človek želi poslušati. Ona ni šarlatan, brezvezni ćlovek, ona to tematiko pozna. Sama pravi da vsa cepiva za nekatere- ne za vse cepljene niso 100%, in če bi se ljudje cepili, tisti , ki ...prikaži več nimajo zdravstvenih zadržkov, potem bi bili samo redki še malo bolani, saj cepivo vendarle prepreči hujši potek bolezni. Ampak ne, brezvezniki tupijo svojo teorijo in narod- ne vsi, jim nasedajo. Streznite se, cepite se, pa brez fantaziranja.

    • igorgeus 00:28 23.oktober 2021.

      na dnevni ravni ni govora o hujsih primerih, ampak o stevilu vseh okuzenih ne glede na potek. glede na to, da se cepljeni ne testirajo, jih je nabrz se vec. ampak nikomur ni bistveno stevilo vseh okuzenih, ampak samo necepljenih ...prikaži več okuzenih. logicno, ane?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.