Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
3603 ogledov

Virus so 50-odstotno verjetno naredili na Kitajskem

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Beverly_Floyd 14:07 22.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Steve_Fields 15:32 25.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 09:44 02.april 2021.

    človeštvo ne rabi corone če ima ftalate in ciklične ogljikovodike, natriove benzoate in podobne cukrčke. corona je stranski produkt pri nvem okusu za kakšno sladkarijo. in prašte se zakaj rabi hrana za dojenčka, ki mu ni jasno da je korenje ...prikaži veče rdeče in špinača zelena zakaj morajo narediti kašico iz korenja belo in jo potem umetno ofarbat na rdečo. no zakaj ?

  • Friderik1950 23:07 24.april 2021.

    Za mene je stvar jasna. Uporabim enostavni rek, ki velja sicer za nekaj drugega, a ga je možno uporabiti univerzalno. Torej: 'Kdor ga zvoha, ga tudi spoha'.

  • Avatar Leon
    Leon 07:44 08.maj 2021.

    V kolikor so Virus 50% naredili na Kitajskem kdo je naročnik ?

  • si_rob 07:51 30.maj 2021.

    Stvar je jasna že od začetke. Da je virus umetno zmanipuliran, je povedal takoj dr.Montagner. Kmalu bi ga proglasili za norega, še dobro, da je nobelovec. Laboratorij v Vuhanu so zgradili(plačali) Američani in ga tudi nadzirali. Fauci je bil zraven. ...prikaži več Počasi bo vse prišlo na dan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.