Slovenija
91 ogledov

Leta 2007 izžrebanih 23 sedmic, lani le pet

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:43 28.januar 2015.

    Popolnoma se strinjam! Lakomnost očitno pri nas ne pozna meja!

  • erikkk 20:48 28.januar 2015.

    Podražitev in previsoka cena kombinacij, manjši dobitki ter možnosti je kriva za tak padec....Hvala bogu da ne morjo podražit in obdavčit Eurojackpota ... Igram samo tega in sem tud dobil že dva meseca nazaj 91 € ....

  • razerznak 09:35 28.januar 2015.

    jah ko bo knočni znesek 10 miljonov potem se splača igrat, če ti država pobere 15%

  • jzzzze 09:42 28.januar 2015.

    sem redni igralec lota že vsaj 30 let. In ne, ni kriv jackpot, in ne, ni kriv davek na srečke, krivo je to, da so loto kombinacijo svinjsko podražili, pa tudi to, da je žrebanje 2x tedensko je odbijajoče...

  • Papaja Popi 09:58 28.januar 2015.

    Se popolnoma strinjam.

  • wingspan15 10:29 28.januar 2015.

    loto izgublja zaradi svoje požrešnosti. Vsak bo pomislil, predno bo za loto zapravil 5 eurov, tudi tisti, ki jih imajo. Za ta denar imaš lahko kosilo in večerjo, če si skromen.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:09 28.januar 2015.

    jz ne igram iger na srečo ker raj ta dnar zapravm direkt za kakšno oblačilo al pa hrano. še rajš pa darujem za dobrodelne namene. se nimam za tok srečnega da bi verjel da bom ravno jaz eden izmed teh ...prikaži več ki celo imajo dobiček pri srečkah.

  • 734e286358f355e5994c33fc5f41e5049096af1e 20:19 28.januar 2015.

    Popolnoma se strinjam z napisanim:- najprej LOTO 2x tedensko je samo ožemanje.... je enostavno preveč- cena kombinacije močno prevelika- in pa vsekakor EUROLOTO bistveno bolj zanimiv (če samo enkrat v življenju imaš srečo je boljše če je ta na EuroLotu)

  • wester62 11:34 29.januar 2015.

    to je še en dokaz kako pogoltni so ljudje.meni je dovolj tudi tisto malo pri lotu. pa tudi če ne dobim se ne obremenjujem.

  • Papaja Popi 09:46 28.januar 2015.

    Če ne bi bili tako pohlepni in ne bi bile kombinacije tako drage, potem bi tudi več igrali.Pa tudi to, da je tako malokrat izžrebana sedmica, je pa tudi zelo verjetnost goljufanja večja.Za toliko, kot stanejo pri nas ...prikaži več štiri vrstice in pri Jackpotu ena vrstica, se bolje izplača igrati Jackpot. 10 milijonov ali 10 tisoč evrov je pa ogromna razlika in se ve kaj se bolj izplača.Ker pri nas vlečejo neizžrebano sedmico večinoma v nedogled, da bi ljudje več igrali in pač ne verjamejo, da ni vse zrežirano oziroma zgoljufano. Ko pri nas doseže milijon začnem šele igrati naš loto. Včasih sem samo našega.Odkar igram Jackpot in ne naš loto sem v dobiičku.

  • dd 14:30 28.januar 2015.

    Odkar se loto vplačuje in vodi na elektronski način, ima Loto možnost zlorab. Samo poglejte, koliko sedmic je bilo izplačanih v Grosuplju in v Ljubljani. Po statistiki je to nenormalno. Zato lota ne igram več.

  • 734e286358f355e5994c33fc5f41e5049096af1e 20:18 28.januar 2015.

    Popolnoma se strinjam z napisanim:- najprej LOTO 2x tedensko je samo ožemanje.... je enostavno preveč- cena kombinacije močno prevelika- in pa vsekakor EUROLOTO bistveno bolj zanimiv (če samo enkrat v življenju imaš srečo je boljše če je ...prikaži večje ta na EuroLotu)Sem nekaj časa igral oboje - ampak enostavno 2 x tedensko loto + euroloto = preveč => sedaj pa gram le še euroloto in še to minimalno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.