Svet
31 ogledov

Leta 2040 bi v Zemljo lahko trčil usodni asteroid

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trsten 16:03 01.marec 2012.

    Nasa ve veliko več. Laže nam že od kar je nastala.

  • recesija 18:21 01.marec 2012.

    Oda0,5L :)

  • recesija 18:22 01.marec 2012.

    NASA ne ve nič!

  • stalker 19:46 05.april 2012.

    kva bi dou da bi trcl u ameriko da jo skrsi prvo njih pol pa ured z nami koncno bi blo konec vojn trplejnja ljudi zivali ma ush ns k smo na zemlji odrešeni bi bli k bi padn na ...prikaži več zemjo bi sam blo kkaaabuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmm

  • bichri001 17:56 01.marec 2012.

    Predragi Žurnal!Zelo me zanima, kdo kje avtor tega članka! Že to me moti, da ni napisanega avtorja, no to se zgodi če "prešpricaš" par uric novinarstva.1. Za telesa, ki se odkrijejo v vesolju, obstaja lestvica, ki jih razvrsti ...prikaži več glede na njihovo možnost trka z Zemljo ( http://en.wikipedia.org/wiki/Torino_Scale ). Tako NASA kot neodvisni astronomi uvrščajo ta asteorid na prvo stopnjo. oz v zeleno cono.2. Trdite, da: "naj bi po zadnjih izsledkih Nase trčil v Zemljo." V naslednji povedi pa poveste, da je možnost trka 1:625. Če se to pretvori v drugačen zapis, dobimo cca. 0,16%. Ne vem za vas, ampak meni se to zdi daleč stran od izsledkov d bo trčil v Zemljo (100%)3. "Pogovori, kako ga preusmeriti, so se že začeli." Menim, da bi splošno vladala malo večja panika, in bi se o tem govorilo na BBC, CNN, ne pa samo v nekem 3-razrednem trač/novice portali tipa Žurnal.4. V članku je tudi nekaj jezikovnih napak, nekatere so zelo očitne; "mREBitnega" 5. Vse informa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.