Slovenija
10618 ogledov

Letgo je, kot vse kaže, pobegnil iz Slovenije

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 16:22 21.marec 2019.

    Jaz sicer tega obvestila še nisem dobil, je pa škoda če je res. Bolha potrebuje konkurenco, kakeršnokoli, samo da je. Se kar nekaj stvari kupil in prodal, samo zato, ker sem točno videl od kje je kupec/prodajalec.

    • Snežinko 11:43 04.julij 2019.

      Hm... če smo pošteni: zakaj bi že bolha rabila kakršnokoli konkurenco? Saj ne zaračunava za oglase (govorimo o osebnih zadevah). Resno... zanima me, kaj bi nekdo, ki recimo prodaja neko malenkost pridobil, če bi bila konkurenca? Druga stvar bi bila, ...prikaži več, če bi bili vsi oglasi plačljivi (in ne samo za pravne osebe)...

  • Eireene Irena 16:23 22.marec 2019.

    žal še en dokaz, da je Slovenija Kanaka republika ... dobre stvari so za Slovence očitno prepovedane ... domači lobiji pa s polno paro na delu.

  • Timo40 17:15 30.julij 2019.

    Ne dolgo nazaj, se je podobno zgodilo tudi z oglasnikom olx.si. Ne upam si niti pomisliti, koliko denarja so namenili za oglaševanje v Sloveniji. Na področju spletnih oglasov bo bolha.com ostala "prvoligaš", sem pa zadnje čase veliko prodal tudi na kupimprodam.si.

  • primoz63 21:15 17.avgust 2019.

    Tudi iz Nemčije in hrvaške so odšli

  • maximilian97 18:51 15.september 2019.

    Verjetno so odsli ven zaradi nove eu politike o varovanju osebnih podatko a ni se noben pomislil to?

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 10:17 22.marec 2019.

    super, ker so bili tako tečni s svojimi oglasi, da ni za povedat..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.