Slovenija
11192 ogledov

Letos bo slabše, kot so pričakovali

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 16:07 29.februar 2024.

    Itak, da bo slabo, ker smo imeli nepričakovano naravno katastrofo ob tem pa rekordne dobičke bank. Slednjih to ne zanima...Brodnjak se ljudem smeji v obraz..

  • oneh 14:01 29.februar 2024.

    Neumen naslov- če bomo preživeli vsaj goli in bosi, a švsaj napol živi še eno leto taubijeve vlade bo veliko boljše, kot smo pričakovali. Do takrat pa levaki- a še plešete.

    • Jernej65 14:24 29.februar 2024.

      A ne dobiš več covid dodatkov, te kdo tebe da si še samo na pol živ? Meni gre super, sem delal pod Janezom in delam sedaj, vlada ima name minimalen vpliv.

    • oneh 14:44 29.februar 2024.

      Danes sem še živ, kljub temu, da covid dodatkov nikoli nisem prejemal. Da taubijeva vlada nate nima vpliva pol moraš pač delati na Black market in/ali Dark web. Povsod drugod imajo taubijevi vpliv kot maligna tvorba na živo tkivo. In ...prikaži več kot v telesu zmaga malinom, če ga ne izrežeš pravočasno tako bo tudi v normalnem življenju,kot sem zapisal zgoraj, če bo vlada obstala še to leto. In pa levaki- a še plešete?

    • blayo 15:31 29.februar 2024.

      oneh, kaj pa je tako drastično drugačnega kot pod Ivanovo vladavino? Itak da bo zdržala vsaj še letos... Ivan nima cajta zdaj, se ukvarja s pripravami na evropske volitve poleg tega ma tudi nekaj težav s svojimi neposlušnimi člani, tako ...prikaži več da mu ni ravno v interesu, da bi se še z vlado ukvarjal.

    • Ender3 16:02 29.februar 2024.

      oneh ti boš vsekakor preživel, vpliv vladne in ekonomske politike tiste v kleti ne doseže..Maloumni ste in opravilno nesposobni in kot taki pravšnji za širjenje sektaške ideologije. Imamo pa ostali za to svobodo in 💃👯.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.