Slovenija
1210 ogledov

Letos je osje leto

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 08:28 20.avgust 2015.

    Letos se mi jih ne zdi toliko več, kot pred leti, ko jih je bilo res enormno veliko.

  • jzzzze 08:51 20.avgust 2015.

    če te piči čebela, NE obdelujte termično!!!

  • arhivsko 12:01 20.avgust 2015.

    Osji pik je alkalen. Na mesto pika takoj damo nekaj kislega - krpo, namočeno v kis, rezino limone ter tako nevtraliziramo bazičen strup.

  • Žurnalček 21:02 20.avgust 2015.

    Ne , umrite bo bolš ! Na tem svet maš bedake na vsake tri korake !

  • McClain 09:28 21.avgust 2015.

    halo gospa Irma Hus, reče se "ne da jih stisnemo" in ne "brez da jih stisnemo". Jooooooooooooj...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:05 20.avgust 2015.

    Če nisi alergičen pač pustiš pik pr mir razn če ni na kakšnem ključnem predelu npr v ustih, na vratu. Takrt je pa že iz preventive fajn da se gre k zdravniku. Drgač pa preventiva je da se zaščitiš proti ...prikaži več žuželkam če imaš namen se zadrževat zunaj blizu hrane ali gnezd os..

  • Žurnalček 07:35 20.avgust 2015.

    Napišete 3 kilometre dolg članek , filozofirate o alergijah doktorjih in smrtnih nevarnostih , ne napišete pa NAJENOSTAVNEJŠE sanacije žuželkinih pikov. TERMIČNA OBDELAVA pika vam bo rešila življenje ne pa LED . Prižgano cigareto približamo na 1-2mm piku ...prikaži veču in držimo, dokler nas malo ne speče . To ponovimo 3-4 x in stvar je REŠENA in SANIRANA , na majčkeno opeklinco pa potem lahko damo tudi led ampak ne zaradi pika ampak zaradi OPEKLINCE . Če vas piči v jezik ali usta , prosimo prvega v bližini , da to stori namesto nas , kajti tu gre pa za življenje in to je edina možnost da preprečimo komplikacije. Alergikom je pa ta tretma obvezen , tudi v malo bolj drastični obliki in to je skoraj ugasnitev cigarete na piku , kajti pri njih ne vemo v kakšnem času bo prišlo do krize, pa moramo vsako takšno možnost preprečiti z malo bolj drastičnim posegom , kajti gre za življenje .To velja tudi za pike čebel ,in sršenov . Jaz termično obdelam v blažji obliki tudi pike k

  • Žurnalček 07:37 20.avgust 2015.

    NADALJEVANJE :To velja tudi za pike čebel ,in sršenov . Jaz termično obdelam v blažji obliki tudi pike komarjev , kajti ne prenesem srbenja in se v nasprotnem primeru spraskam do krvi .Pri piku ČRNE VDOVE pa je ...prikaži večje potrebno in najbolj varno na mestu pika kar ugasniti cigareto . Enako za pike kač , vendar pri njih zaradi količine strupa še bolj agresivno in na večji površini.Da se ne bi sedaj še oglasil kakšen pametnjakovič in vprašal kaj pa jaz , ki sem nekadilec ? Vsak tretji do vas kadi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.