Slovenija
540 ogledov

Letošnje volitve nas bodo stale precej več kot prejšnje

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 19:13 19.september 2022.

    Ne samo volitve, tudi referendumi bodo sila poceni 😡, ampak to pobudnike nič ne moti. Moti pa jih vse kar, stori trenutna vlada.

  • ico8 14:48 19.september 2022.

    Nic ne cvilite, ker bo v EU kmalu vse drugace. SVEDSKA: Konservativna večina na Švedskem dokončno potrjena Natančno en teden po parlamentarnih volitvah na Švedskem je izid naslednji: Potrjuje večino za konservativno-desni tabor in rekorden izid za desno usmerjene populistične ...prikaži veče Švedske demokrate.--- ITALIJA: Rdecegatniki imate se samo par dni casa, da zapojete "Bandiera rossa russia", potem vam bo pa zacel pihati drugacen veter.

    • Avatar luckyss
      luckyss 17:31 19.september 2022.

      Itak je nacizem nova podoba EU, to ni nobena skrivnost... Torej vam priporočam blatno kopel in tečaj speleologije..Oboje vam bo še prav prišlo čez par let ali celo prej...

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 17:35 19.september 2022.

      Nacizem? I wish. Danes je vse "nacizem", anti-semitizem, rasizem,...samo da si malo bolj desno od Stalina.

    • Avatar luckyss
      luckyss 18:08 19.september 2022.

      Zakaj pa potem EU ni podprla resolucije OZN o obsodbi nacizma , ZDA in Ukrajina pa sta bili celo proti ?! Ostali še normalni svet je to resolucijo seveda podprl in sprejel ..

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 20:42 19.september 2022.

      Rusija pod krinko te obsodbe samo sledi svojemu načrtu. Leta 1940 je Sovjetska zveza, katere pravna naslednica je Rusija, vdrla v tri baltske države – Litvo, Latvijo in Estonijo – in jih okupirala za več kot 40 let. In ta ...prikaži več resolucija je bila predstavljen leta 2014. In sedaj, pod krinko "denacifikacije" Ukrajine, serje po isti. Že leta 2014 so Rusi vedeli, da bodo slej kot prej napadli Ukrajino. In ne branim degeneričnega Zahoda, samo realno gledam na stvari.

    • Avatar luckyss
      luckyss 05:11 20.september 2022.

      Nacistični sestavi, vključeni v redno vojsko so tudi imaginarna zadeva ?! Za realno gledanje boš pač moral videti več...

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 07:19 20.september 2022.

      Hah, vem da so. Me ne moti..bolj me motijo sovjeti na drugi strani

    • Avatar luckyss
      luckyss 07:25 20.september 2022.

      Kakor kdo in kakor komu...Meni je bližji idealizem nikoli prakticiranega komunizma kot pa nacizem katerega prakso pa smo že imeli priliko videti in doživeti..Pa ne mi sedaj o Rusiji, Kitajski, koreji itd...Najbližje ideji komunizma so bili na Kubi kjer jo ...prikaži večo je uničil gospodarski embargo in v Jugoslaviji, ki jo je ugasnil zahodni strah pred konkurenco...

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 08:10 20.september 2022.

      O nacizmu veš bore malo. Vse kar veš o njemu, so judeo/komunistične manipulacije in laži. Jaz sem podobno razmisljal kot ti, dokler nisem naletel na par knjig (o Weimarski republiki, o Svetu Zionistov, sploh pa Talmud,..), ki so mi spremenile svetovni nazor.

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:09 20.september 2022.

      Res je, niso toliko pomembni "izmi" in religije, kot to na kakšen način se te uporabijo za nadzor ovc..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.