Magazin /magazin/bizarno
488 ogledov

Lezbijke nad penisom pozitivno presenečene

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 14:45 07.januar 2016.

    "Čeprav jih je penis na nek način fasciniral, pa so vse tri povedale, da bodo tudi v prihodnje ljubile ženske..." Še bolj bi jih fasciniralo, če bi ga doživele. Potem adijo lezbištvo...Enako za moške. Če bi videli in otipali ...prikaži veči vagino, vprašanje, če bi ga še kdo rinil v 'posrano rit'. Pa ne brisat komentarja, tu ne gre za nikakršno žalitev ali nestrpnost do nikogar!

  • prrotti 14:54 07.januar 2016.

    pa umetnega, pa banano, pa pe* ko jih natepa je pa vredu,,

  • Thomy 15:31 07.januar 2016.

    Vedno znova me preseneča dejstvo, da živimo še v tako primitivni civilizaciji, kjer nekateri imajo tako mišljenje. Ko govorimo gay ali straight nagnjenjih, kjer je bistvo o privlačnosti in ljubezni, si nekateri še vedno razlagajo kot izbiro luknje pri spolnem ...prikaži več odnosu.Iskreno povedano bi tvoj komentar bil res za zbrisat. Zato ker je žaljiv, nesramen, neumen in nenazadnje tudi preprosto žalosten.

  • ptptpt4 19:15 09.januar 2016.

    Tudi jaz sem lahko prepričan, da ima Zemlja dve luni in da voda zavre pri 250 stopinjah Celzija, ampak to ne pomeni, da je to res.

  • patron 12:57 10.januar 2016.

    hehehe.....

  • matermila 18:19 10.januar 2016.

    Tudi jaz sem lezbika,pa imam tamalega vsak dan v rokah.Svojega namreč.

  • Ronald Reagan 19:47 07.januar 2016.

    Thomy....cvajtaktar??

  • Ferluci 13:40 08.januar 2016.

    Namen ni bil žaliti, očitno nisi razumel ali pa nimaš posluha za drugače misleče. Nekateri pač tako razmišljamo. Če bi vsi enako razmišljali bi bila še danes družba enopartijska. Tudi psihologi so večkrat pri istem primeru različnega mišljenja, temu pravimo ...prikaži več z drugo besedo tudi razvoj, ki na koncu vpliva na spremembe družbenih norm. To je pa zate že bolj težko razumljivo, mar ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.