Svet
17523 ogledov

Lidl umaknil križe s cerkev, desničarji pozivajo k bojkotu

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 16:20 05.september 2017.

    Prekleta banda islamisticna. Do kdaj bomo se tolerirali okupacijo Evrope s stra ni kozojebcev in njihovih podrepnikov???

  • dchello 16:24 05.september 2017.

    Originalno so na tamkajšnjih cerkvah križi, čemu jih odretuširajo? Ni logike.

  • Pepe007 15:44 05.september 2017.

    Retuširanje je v marsikaterem primeru prešlo mejo sprejemljivega in ne samo v tem primeru na katerega je pač bil nekdo bolj pozoren.

  • Avatar olor
    olor 14:42 05.september 2017.

    Tu pa podpiram desničarje.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:23 05.september 2017.

    Sramota Evrope se nadaljuje!! Porabljajo naš denar,da bi izvedli integracijo prišlekov nato pa vidiš,da vodilni izdajalci lastnih narodov inregrirajo nas Evropejce!! Če se bo to nadaljevalo bodo čez 2 leti začeli rušiti cerkve drugih ver in na njihova mesta postavljati ...prikaži več džamije!! Evropa zbudi se sicer se poslovimo od demokracije in kmalu prevzamemo šerijat zato,ker imamo izdajalce na čelu evropskih držav!!

  • partizanka 20:11 05.september 2017.

    a samo desničarji?

  • Rudi Robič 21:23 05.september 2017.

    Pa saj to ni res,bojkotirat,trgovca...

  • dusan72 03:56 06.september 2017.

    Tudi sam se bojim, da je vsak dan vedno več konkretnih dokazov o islamizaciji, ampak dokler "kavč komentatorji" samo jamramo ne bo spremembe. Očitno imajo vladajoči v VSEH državah nek "skrit" ukaz, da se to lahko dogaja. Če napišem, da ...prikaži več gremo na ceste in sesut vlado, mi bo jutri MNZ pozvonil na vrata, če napišem, da bojkotiramo takšne štacune.. mogoče jih bo par, ampak tisti "dvakrat pečeni in dvakrat zaviti" bojo pa še vedno kupoval v teh trgovinah... Saj ne vem,,,

  • minimaxi 19:24 05.september 2017.

    Ježek je pravilno govoril...Zid na Kolpi.

  • Lavdan 19:23 05.september 2017.

    Za denar bi prodali svoje riti, ne samo vero. En teden bojkota bi jih spravil k hudiču.

  • Jagijagi1 19:01 05.september 2017.

    Za denar nemec nared VSE

  • Rudi Robič 21:22 05.september 2017.

    BOJKOT...

  • Plavi-mil 16:56 05.september 2017.

    Točno tako,že zdaj nisem bil veliko tam, zdaj me pa ne vidi več, kar naj muslijem prodaja, prodana duša, če jim tako leze v rit v krščanski Evropi.

  • nizakej 22:38 05.september 2017.

    Enkrat se bo nekomu spipalo in bo zretuširal đamijo iz Šmarne gore...

  • partizanka 10:22 06.september 2017.

    ko se bomo Evropejci zbrihtali bo prepozno

  • jozicamurn 17:36 06.september 2017.

    Preklet lidl, kdo se mora komu prilagajati? Arabci nam v EU ali mi Arabcem gnilobe ene lidlovske smrdljive ma nikoli več ne stopimo k vam v trgovino smrduhi nemški globalistični prodani.

  • Tine123 17:34 05.september 2017.

    Kmalu bomo prepovedali ne samo musliče, pač pa tudi križe. Ker kdor danes varjame v te pravljice, ni za ta svet.

    • maresem 19:59 05.september 2017.

      Idiot blesavi, ce kdo, potem ti nisi za ta svet. Kriz je nasa kultura za vernike in ateiste.

  • Tejč 09:01 06.september 2017.

    Ma kakšna podpora muslimanom. To je smešno. Na mesto, da bi se vprašali koliko tuje hrane je v trgovinah, se oni obesijo na križe. Meni je pa bolj pomembno, da kupujem domače, slovensko in zato niti ne hodim v lidla. ...prikaži več To pa je moj protest.

    • thetech 12:21 08.september 2017.

      Nič ni smešno, če razumeš.. Žal, ti očitno ne.. Obrazloži nam kakšen smisel ima brisanje česarkoli iz Evropskih zgradb?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.