Magazin /magazin/vip
15247 ogledov

Lili Žagar: Spoznala sem, da so nekateri ljudje strašljivo zlobni

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam50 08:22 09.januar 2020.

    Malo samoreklame,da je ravno takoj ne pometemo pod predpražnik zgodovine- se bo spet našla kakšna "super oddaja" na enem od TV kanalov,pa bo spet dobila svojih 5 minut...

  • kapibara1 09:05 09.januar 2020.

    Lili, če se nebi umetno preoblikovala, če se nebi vun metala.. tudi tega nebi vedela, da naj bi bili drugi zlobni..

  • Snežinko 11:07 09.januar 2020.

    Bedarija 1: delanje nekih butastih "prednovoletnih" obljub. Bedarija 2: biti tako prekleto naiven (da ne napišem neumen), da ne veš, da so ljudje na splošno bolj zlobni in nevoščljivi kot dobri? Halo? Dobrodošla na zemlji!!!

  • tone51 08:39 09.januar 2020.

    kako se je lepo opisala..

  • Alojz Kokot 16:34 09.januar 2020.

    samovšečnica

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 14:17 09.januar 2020.

    v realnem zivljenju ne mores biti vedno srecen kot ne vedno zaljubljen...lahko pa si preprosto iskren do sebe in drugih...kje pa si lahko ogledam kaksno torbico?

  • dd 07:42 10.januar 2020.

    Tudi jaz sem spoznala, da človeška brutalna krutost in bolana nevoščljivost nimajo meja in ne konca.

  • flutelan 14:37 09.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.