Svet
32 ogledov

Litva bo na meji z Rusijo postavila zid

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 17:09 17.januar 2017.

    tramp pravi, da je nato zastarela organizacija, to je odlično, da se nekaj spremeni, s čimer se popolnoma strinjam, v tej luči bi lahko tudi naši politiki preučili smiselnost (če to sploh zmorejo) našega članstva pod takimi pogoji, ki samo ...prikaži več črpajo naša sredstva ... kdo je naš sovražnik (razen vesoljcev), kaj nam bodo storili in kako se bomo branili ... ne bi pa želel poslušat zgodbe o terorizmu ... smešno je plačevat obrambo proti terorizmu medtem ko nekateri financirajo ta terorizem, ... tramp računam nate, da zaključiš to štalo s tem terorizmom, kajti megle in basanja je bilo dovolj, nismo dolžni tega gledat in poslušat, gremo naprej in začnimo delat in sodelovat, vsak ima pravico do tega

  • principiumnovum 19:45 16.januar 2017.

    Žurnal24, ali so vam ta članek narekovali na Ameriški ambasadi v LJ? Ta članek je popolnoma skregan z realnostjo!

  • Avatar praufo
    praufo 09:11 17.januar 2017.

    naša država bi že zdavnaj morala izstopiti iz te neumne zdržbe, ki se ji reče nato, ... nimamo nobene koristi, razen nekaj dobrih službic v brukslu, sicer pa en ogromen strošek in to tak, da je vojska praktično v razsulu, ...prikaži več plačujemo razne misije in taka napihovanja mišic, zase pa nimamo niti spodobnega pešpolka ... vse to govorenje o "kolektivni" varnosti, je pa velik blef, ... koga se bojimo, kdo nas bo napadel ? rusi ?, če nas bodo, smo pogorel, sicer pa glede na to da smo imeli pri nas putina, smo kao frendi, ... hmm, mogoče nas bodo vesolci, proti njim smo pa sploh pogorel ... res za tako majhno državo škoda vseh teh sredstev, ki bi jih doma lahko še kako koristno porabili, samo kdo bo tem politikom to dopovedal ...

  • LukaMB 15:18 17.januar 2017.

    Predvsem misliš reči to, da se borimo za interese tuje države (v našem primeru za interes ZDA in njenih slug), ker nimamo hrbtenice. Kdo bo umiral za njihove interese in za njihov biznis? Mi sigurno ne bomo, ker sami nimamo nič od tega!

  • Avatar praufo
    praufo 10:24 18.januar 2017.

    prva prilika, da pokažemo, da se ne strinjamo s to politiko razkazovanja mišic, je da ne napotimo 50 vojakov gor v latvijo, nisem levičar, ne desničar, tokrat se popolnoma strinjam s predlogom zl, ki je proti napotitvi ... konec koncev, ...prikaži več po trampu bo vse drugače, treba je prehiteti korak časa, če se da in se tudi postaviti ... toliko let plačevanja za razne misije in podobno, da ne govorimo o hinavščini, ... gostimo človeka, proti katerega jutri naperimo puško, lepo vas prosim ...pa kaj smo pa mi dobili od nata, razen seveda tistih nekaj "bogatih" službic v brukslu ... prehitimo čas

  • Avatar praufo
    praufo 09:00 17.januar 2017.

    ne vem kaj majo od tega napihovanja mišic, škoda, škoda denarja, ampak žal tako je ...

  • Avatar praufo
    praufo 15:24 17.januar 2017.

    ja kaj pa drugega, klečeplazenje za tistih nekaj službic v brukslu in mogoče še nekaj obljubljenih za najvišje posvečene, sicer pa metanje denarja v prazno ...

  • Žurnalček 18:24 18.januar 2017.

    Ja morajo , če hočejo biti povabljeni na vrt za 4. julij !!

  • Avatar praufo
    praufo 19:07 18.januar 2017.

    če so švercerji problem, zato ne rabiš tankov, po filmu sodeč, ki ni edini, na tubi je kaj boljšega, ne rabiš toliko tankov! in toliko ostale šare, ki je zanimivo pobarvana na tako peščeno oker barvo, vojska je ponavadi zelena, ...prikaži več oz, včasih je bila recimo smb, (sivo-maslena- boja) upam, da sem prav napisal, ker nikoli nisem bil v jla ... tole pa ... hmm

  • LukaMB 02:32 17.januar 2017.

    Kot vedno tipične fake novice ameriške administracije in njihove zunanje politike. USA bullshit as always. Nič kar Trump ne bi mogel popraviti in kmalu bo zamenjal tudi te Hillaryevce iz naše ambasade v Sloveniji.

  • Avatar praufo
    praufo 14:49 18.januar 2017.

    zanima me, če kje obstaja podatek o gospodarski škodi slovenije zaradi ruskega embarga ... bi rekel da tega podatka ni niti na luni, ali pač ... mi nismo njim nič slabega storili in tudi oni nam ne ..., pa kasiramo, ...prikaži več ker smo v društvu nato ... rus je okupiral ukrajino, ker se je nato preveč približal in kaj je sledilo - sankcije ... ja oprostite kaj imamo mi s tem, a smo se mi zmenil za to, da bo tako ... nato bi moral plačat odškodnino vsem kmetom, ki so trpeli sankcije oz embargo do rusije ... ne tega pa oni ne poznajo ... mi smo tako žepna država, da trošimo miljone za te projekte, ki nam niso prav nič v korist ... izstopimo iz eu in iz nata, pa kasirajmo geopoložaj ... tukaj čez bo šlo marsikaj, predvsem pa dol do hrtvatske ... jao, jao hrčki... če hočete nemce, bodo šli čez slovenijo, vam to ni jasno, no meje pa ne morete premikat do triglava, pa tudi triglava še niste registriral pri ne kakšnem uradu, lahko pa probate

  • Žurnalček 18:21 18.januar 2017.

    Prvič OGRAJA ni ZID ! Drugič je pa vsaki državi dovoljeno zaščititi svoje meje , kot misli da je potrebno ! Tretjič , pa kaj ima Putin s švercerji oz. lažje vprašanje za vas , kaj ima Pahor z našimi ...prikaži večimi Šiptarji , ko dilajo po EU ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.