hecno in pa žalostno je pa to da v naših štacunah gledaš kupce kako otipavajo sadje in zelnejavo in kruh brez uporabe zaščitnih rokavic ali za to namenjenih pripomočkov pa čisto nič. sem v eno SLO štacuni naletel na osebo… ...prikaži več ki je nabirala žemlje pa so ji padle na tla ( na podn štacune ) in jih je mirno pobrala in - ne ni jih zložila v svojo nakupolno košarico, zmetala jih je nazaj v predal in potem sem bil jest budala, ko sem malo opozoril dotično osebo in pa zaposlene. pa dober tek,
Ja, cloveku se malo upira potem tisto sadje in zelenjava. Ampak druga alternativa je vse pakirano. Pa tudi tisto je slo skozi bogve koliko rok. Predvsem taksno prebiranje z golimi rokami kaže ba aroganco in (ne)spostovanje prebiralca do drugih ljudi.… ...prikaži več Jbg, taki cajti so, ko si vsak misli, da mu je vse dovoljeno. Ljudje so brez manir. Ce nic drugega, to dobro desnuhi tu gor kazejo.
hecno in pa žalostno je pa to da v naših štacunah gledaš kupce kako otipavajo sadje in zelnejavo in kruh brez uporabe zaščitnih rokavic ali za to namenjenih pripomočkov pa čisto nič. sem v eno SLO štacuni naletel na osebo… ...prikaži več ki je nabirala žemlje pa so ji padle na tla ( na podn štacune ) in jih je mirno pobrala in - ne ni jih zložila v svojo nakupolno košarico, zmetala jih je nazaj v predal in potem sem bil jest budala, ko sem malo opozoril dotično osebo in pa zaposlene. pa dober tek,
Ja, cloveku se malo upira potem tisto sadje in zelenjava. Ampak druga alternativa je vse pakirano. Pa tudi tisto je slo skozi bogve koliko rok. Predvsem taksno prebiranje z golimi rokami kaže ba aroganco in (ne)spostovanje prebiralca do drugih ljudi.… ...prikaži več Jbg, taki cajti so, ko si vsak misli, da mu je vse dovoljeno. Ljudje so brez manir. Ce nic drugega, to dobro desnuhi tu gor kazejo.
Singapur je sinonim za red. Slovenija pa za nered. Vsaj kar se te vlade tiče , ki izničuje vse kar je bilo dobrega narejeno v prejšnji vladi.