Slovenija
35 ogledov

Ljubljančani najbolj oglobljeni

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Andrej Kovačič 12:44 10.februar 2013.

    ljubljančani ne, ampak ostali prebivalci zlovenije ko morajo v LJ po opravkih! ker drugje ne morejjo/mo nekaterih zadev žal uredit.... redarji pa z največjim veseljem limajo ovojnice na avtomobile z MB MS CE tablico.... pol pa se še hvalijo kolko jih je kdo komu!

  • rogg 12:59 10.februar 2013.

    Jebo vam m...., zagotovite nam parkirna mesta pa bomo parkirali tako kot je v normalnem kulturnem svetu običaj, ....

  • vico 23:08 10.februar 2013.

    umeri se kreten

  • vico 23:09 10.februar 2013.

    svaka cast...

  • Žurnalček 13:05 10.februar 2013.

    Pravilno in če bi jaz komandiral z Redarji, bi se našle tu še kazni od pijančevanja po ulicah, smetenja, grafitiranja , uriniranja itd. Vsako vozilo , ki nepravilno parkira zasluži kazen . Za to se pa imenuje takšno parkiranje nepravilno. ...prikaži več Sam nekateri ste skregani z pomenom in smislom besede " Prepovedano parkiranje " Jaz LJ , grem v Center s busom ali pa s kolesom. Niti na pamet mi ne pade , da bi parkiral na " Prepovedano parkiranje" niti na pamet. In v tem je razlika med LJjubljančani in ostalimi obiskovalci, ki v svojih mestih sploh nimajo redarjev , kazni pa pri njih sploh ne poznajo. Pač so iz rulalnega področja, samo to ni razlog , za enako obnašanje v velikem mestu. In to je edini razlog , za mogoče verjetno večje kaznovanje neLJ tablic.

  • motorcki 12:40 10.februar 2013.

    Ljudje so okradeni(tudi jaz),ki živijo v LJ,ŽUPAN PA SE HVALI.

  • klincek 12:18 10.februar 2013.

    zahvalte se županu

  • vico 23:07 10.februar 2013.

    jebo jest teb m...

  • Andrej Kovačič 13:25 10.februar 2013.

    v velikem mestu aaaaahaha :D

  • Žurnalček 14:11 10.februar 2013.

    Jaz se mu zahvaljujem tudi za ta segment ureditve Najlepšega mesta na svetu in sem proti temu , da se lisice umaknejo. Naj ostanejo , že zaradi strahu, kajti z Balkanci je treba delati represivno, ker samo golo silo tudi ...prikaži več spoštujejo. Za to ga bomo tudi zopet izvolili !

  • Žurnalček 14:13 10.februar 2013.

    Ti misliš , da Ljubljančani nimamo opravkov v mestu. Imamo in to verjetno veliko več kot ostali. Samo nam na pamet ne pade , da grem v Center z avtom !

  • zoro.bobi 15:49 10.februar 2013.

    Balkanec je tudi tvoj Zoki, mar ne? In on vas disciplinira! Ti pa ga lepo hvali saj zna pocuzat denar od vseh slovencev, potem pa že nekdo plača. Ali je kdo iz Prekmurja naprimer kriv, ko se pripelje v LJ, ...prikaži večJ, da opravi pregled ali zdravljenje v kliničnem centru nato ga pa olupi parkirna hiša z 2.5e na uro, v zasedah čakajo redarji...

  • suzana.kos 15:50 10.februar 2013.

    jaz pa mislim, da se največkrat izživljajo nad folkom... zakaj pa je treba kaznovati, če parkiraš pravilno, zamudiš pa uro, do katere si plačal na primer... in ni res, da lahko vse opraviš s kolesom ali busom, še zlasti, če ...prikaži več imaš majhne otroke... bluziš. to je samo eden od načinov, da polnijo občinski proračun.. sicer sem pa za center brez prometa....

  • Villa 17:52 10.februar 2013.

    Najlepše mesto na svetu in najboljši župan na svetu. kaj se pi*****, saj ste ga volili in sami hoteli, da vas globi.

  • vico 23:06 10.februar 2013.

    ti robi hud si pa j...mater

  • Žurnalček 13:54 10.februar 2013.

    V normalnih mestih, se sploh v Centru ne da prkirati, imajo pa garaže , ki so patako drage, da si zopet nobeden od normalnih, to ne more privoščiti. Pri nas pa so v Centru poceni garaže in poceni parkirišča. Jaz ...prikaži večJaz bi dvignil cene zunanjega parkiranja na takšno raven, da bi bil v Centru zmeraj prostora za tiste , ki želijo plačati 5 €/h. Očitno pa cene niso sedaj tako visoke , da bi reveži puščali avte na obrobju in se pripeljali v mejsto z busom. Ja saj pol bi lahko pa še od doma šli z busom. Ja saj to je najbolj pametno in poceni !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.