Slovenija /slovenija/crna-kronika
24981 ogledov

Ljutomer: Prizor, kot iz filma, ljudje vklenjeni sredi ulice

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rene13 09:33 01.julij 2019.

    zaj je ze vsak migrant keri ma 5 min cajta al kak??

  • Pepe007 09:46 01.julij 2019.

    Očitno so vklenili prevoznika. Ilegalce so verjetno dali nekam sedet, da počakajo na prevoz do azila.

  • ode 09:48 01.julij 2019.

    Odštevanje časa do takrat, ko bodo morali policaji v boju za golo življenje uporabiti tudi okraske, ki jih nosijo za pasom, se je že davno začelo.

  • romy 11:49 01.julij 2019.

    Kako so vas učili,pravilno,samo oštro,brez milosti..samo kaj,ko je zakonodaja na berglah!!

  • Janez 10:32 01.julij 2019.

    SLO vlada očitno ne obvladuje položaja.Slovenski policaji bodo Italijansko mejo čuvali zato, da bodo migranti ostajali v Sloveniji.??Je Cerar še normalen? Migrante lahko vidiš kjerkoli po Sloveniji. Zadnjič sem videl migranta na Ptuju, kako je očitno iskal pravo pot. Policije ...prikaži veče pa nikjer??Zamenjati je potrebno Pokljukarja, Cerarja in še koga , ker ne znajo ali nočejo opraviti dela??

    • blayo 14:22 01.julij 2019.

      Si obvestil policijo? Verjetno ne ane, ker raje po forumih buče prodajaš...

  • jakec1575 10:12 01.julij 2019.

    Salvini zapira meje, Italiji pa mrzlicno uvaza migrante, ker jim manjka oskrbnikov za starejse, druga dela. Švercer pa Italijan. kaj porece Salvini sedaj.

  • kapibara 12:22 01.julij 2019.

    Ni panike za nikogar, dokler niso na rokah črne usnjene rokavice ali pa boh ne dej, uni k so čist v črnem, pa ne čakajo, da bi ror iz toka potegnuili.. Dva kazensko- 15 pa na PolniPenzion v ilegalni dom.. ...prikaži več Kje je zdej tuki kdo normalen ??

  • janis2 14:04 20.september 2021.

    resnično želim ceniti LAPO mikrofinanciranje, ker mi je dalo posojilo v višini 9000 EUR za nego mojega bolnega otroka. če potrebujete nujno posojilo, se izognite zavajanju lažnih posojilodajalcev in se prijavite prek e -pošte podjetja za posojila lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • oluwa 23:38 11.julij 2019.

    Pozdravljeni vsi skupaj. Videl sem pripombe ljudi, ki so že dobili posojilo iz Sabine posojil, nato pa sem se odločil, da jih zaprosim po njihovih priporočilih in pred nekaj urami sem na svojem osebnem bančnem računu potrdil skupni znesek 50.000 ...prikaži več evrov, za katerega sem zaprosil. To je res odlična novica in vsem, ki potrebujejo pravo posojilo, svetujem, da se prijavijo prek elektronske pošte: Sabinhelps@gmail.com

  • sam50 09:40 02.julij 2019.

    Škoda požrtvovalnosti in tveganja policistov za takšne primere,saj bodo skoraj vsi zaprosili za mednarodno zaščito,vodniki pa po par mesecih dopusta na račun davkoplačevalcev spet v isti biznis. Dokler ne bo država končala tiščati glavo v pesek in lesti v rit ...prikaži več evropskim stricem,pa te migrante obravnavala tako,da si ne bodo sploh želeli vstopiti nezakonito na naša tla,vodičem pa od 15 let navzgor prisilnega dela,se bodo stvari samo stopnjevale...

  • Avatar Micheal_Benson
    Micheal_Benson 21:08 06.julij 2019.

    Pozdravljeni, z veseljem vam sporočam, da je resnično posojilo podjetje, od katerega lahko dobite hitro posojilo, nudimo vse vrste posojil našim zaupanja vrednim strankam z obrestno mero 3%, kontaktirajte nas, če potrebujete posojilo. Pošljite nam e-pošto Michealbensonloanagency@gmail.com Obrazec za posojilo ...prikaži več in ga vrnite. Whatsapp: +61447666281 Polno ime ................. Let .............. Država ..................    Znesek zahtevanega posojila. .................. Trajanje ................

  • Kaitlyn_Robey 15:50 01.julij 2019.

    Začnite zaslužiti z Google $ 7385 - $ 8726 na teden za delo na spletu od vašega doma za 2-3 ure na dan. Redno plačujte vsak teden. Vse kar potrebujete je računalnik, internet povezava in malo prostega časa. Everything in ...prikaži večin the world rests in a popolnoma spremenilo moje življenje. To comee .... ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob98.Com

  • NeAnonimni 10:22 01.julij 2019.

    In zakaj mora ležati? A je to propaganda, da kao zgleda, da policaji kaj delajo?

    • Avatar vec
      vec 11:13 01.julij 2019.

      Ležati mora ker je taka procedura ob aretaciji najhujših kriminalcev, hec je le v tem, da Ilegalci verjetno nekje v senčki z ledenim čajem v rokici, čakajo da jh POLICIJA pobere in odpelje v LJ azilni dom, od tam bo ...prikaži več še lažje priti v pravo EU. Salvini točno ve da jih slo oblast SPUŠČA naj pač gredo naprej, enako jih SPUŠČAJO vsi do SLOVENIJE, kar pa ni prav, morali bi hermetično zapret meje, evo Madžari sploh ne vem če vedo kako izgledajo Migranti.

    • blayo 14:24 01.julij 2019.

      vec, evo ti rešitev, preseli se na Mađarsko, tam boš varen pred zlobnimi migranti...

    • blayo 14:27 01.julij 2019.

      kapibara, če še ne veš, pri nas tudi črne rokavice niso zadosti za utemeljen sum, da se je ali bo zgodilo kriminalno dejanje.

    • anton55 14:41 01.julij 2019.

      Ko ne rata,zaprosiš za azil,polpismeni migranti nategujejo vse nas.

    • blayo 18:56 01.julij 2019.

      Nihče nikogar ne nateguje bolj kot mi sami sebe nategujemo. Pri nas tudi polpismeni ljudje parkirajo na parkirnih mestih za invalide. Ako prođe, prođe, in itak da vedno prođe...

    • Avatar vec
      vec 00:11 02.julij 2019.

      blayo zakej se ti ne preseliš v neko rupo, kjer ti bodo Ilegalni Migranti sosedje, pa jih lepo tam ujčkaš in paziš na njih.

    • Avatar vec
      vec 00:11 02.julij 2019.

      Še tole sem veteran vojne za Slovenijo, enako kot nekje 35k folka takrat, če nas nebi bilo, bi bil ti danes nekje Ilegalni Migrant kot te ki zfdaj hodijo mimo nas, tako da odselitev bi ti bila rešitev, ne pa ...prikaži veča da poslijuješ druge s svojim liberalnim ali antifa naci prepričanje, kao kok smo mi kul in sploh uredu. Meje niso zastonj, pojdi na Cro brez Osebne, ja te bodo zaprl ane, al pa kamorkol enak

    • blayo 13:52 02.julij 2019.

      Seli naj se tisti ki misli da ima probleme. Jaz nimam problemov. Lahko pa si zaradi mene okrog bajte postaviš 10 metrov visok betonski zid.

    • Avatar vec
      vec 15:29 02.julij 2019.

      Ti si meni predlagal naj se selim, tudi jest nimam problemov, jih bomo pa kmalu imeli VSI, zato pravim da ljudje ki smatrajo da nimajo problemov, ne vsiljujejo svojega prepričanja ostalim

    • blayo 20:54 02.julij 2019.

      Kakšni pa naj bi bili po tvoje ti problemi? Jaz nikomur nič ne vsiljujem zgolj predlagam rešitve za namišljene probleme. Precej Slovencev ima pomisleke glede obstoja pravne države, ko pa nanese beseda na migrante, bi pa prav ti isti ljudje ...prikaži veče pravno državo kar takoj ukinili. Tudi vsak Slovenec, ki je obtožen kaznivega dejanja dobi odvetnika, ki ga potem v procesu brani.

    • Avatar vec
      vec 04:08 03.julij 2019.

      Zakaj bi hotel se propagirat in pomagat MIGRANTOM ki vse kar delajo, poćnejo Ilegalno ? Recimo zakaj se nebi zavzel za slo brezdomce, in njim priskrbel odvetnike ipd pravno pomoč, zakaj so domači manjvredni napram tujcem ?? tEGA NIKOLI NE BOM RAZUMEL

    • blayo 03:52 04.julij 2019.

      Kdo je rekel da so manjvredni? Vsi imajo oziroma imamo enake človekove pravice!

    • Avatar vec
      vec 07:49 04.julij 2019.

      Zakaj se potem ne obremenejuješ z njihovim problemom ? oz. namesto tega zagovarjaš "pravice" nekoga ki ne bo prispeval naši družbi nič drugega kot probleme, in prihaja v bistvu z drugega planeta, ter seveda VSE PRAVICE JE IZGUBIL ko je ...prikaži več prešel državno mejo ILEGALNO, to je kaz. dejanje in ne prekršek, za katerega greš v zapor, kjer pa določene pravice izgubiš, in ena bi morala biti ta da zaprosiš za azil.

    • Avatar vec
      vec 07:49 04.julij 2019.

      Kot bi nekdo oropal banko, ter probal s polno torbo uiti policiji, če mu ne uspe pa bi vložil Kvizkota, če pa bi mu uspelo pa nikom ništa.

    • blayo 14:54 04.julij 2019.

      To da ne bo prispeval nič, to si si ti izmislil. To, da je izgubil vse pravice si si ti izmislil! A ti tudi izgubiš vse pravice če nekomu groziš da ga boš nalomil in te ta prijavi? A si ...prikaži več ti normalen? In tudi če oropaš banko imaš še vedno pravice, dokler te sodišče ne spozna za krivega. Pa še potem imaš pravice, zato ker živimo (baje) v pravni državi in ne v Savdski Arabiji!!! In neha zdaj nabijati in biti pameten ker iz tvojih objav vidim da vse kar bi ti rad uvedel, so dvojna merila!

    • Avatar vec
      vec 22:20 04.julij 2019.

      Ne če narediš kaz dejanje in greš v preiskavo in kasneje eventuelno če si kriv v zapor, določene pravice izgubiš, prva je recimo pravica do svobodnega giobanja, druga do svobode komuniciranja, in še bi jih lahko naštel, vse te pravice ...prikaži več ne izgubiš trajno, niti popolnoma, seveda se lahko prosto gibaš ko ti pač arest dovoli in območje ki je določeno, enako s komunikacijo

    • Avatar vec
      vec 22:20 04.julij 2019.

      , ko si v arestu ne moreš ti kr z vsakim komunicirat, seveda tudi to vse varira od režima aresta kjer prestajaš kazen. VOLILNO pravico pa ti pri nas ne vzamejo, ti pa jo vzamejo po kr nekaj demokratičnih državah, ...prikaži več ne vem sicer zakaj ampak tako je, malo preberi zakon pa boš izluščil kje in zakaj.

    • Avatar vec
      vec 22:25 04.julij 2019.

      AJA kako ti veš kaj bi jaz rad uvedel ? Nimam niti najmanjše želje po uvedbi ničesar, razen da zaprejo mejo da noben ne more mimo, ker kot vidiš bomo kmalu Slovenci spet rabili potni list za v Trst za ...prikaži več v celovec ga že recimo, okay osebno

    • blayo 10:00 05.julij 2019.

      Daj ne izmotavaj se... najprej pišeš, da s tem ko so ilegalno vstopili v SLO, so izgubili vse pravice (kar je seveda čista laž) zdaj pa palamudiš nekaj o pravici komunikacije v zaporu.

    • blayo 10:15 05.julij 2019.

      Za vstop v AT ne nucaš potnega lista. Moraš pa v EU vedno ko prestopiš državno mejo pri sebi imeti veljaven identifikacijski dokument, ki ga predpisuje EU (osebna zadostuje, če te nimaš, ti ostane samo še potni list) če ne ...prikaži več si v prekršku tako ali tako. Lahko pa, če te ustavi policaj, ti pa nimaš dokumentov, pač zaprosiš za azil. Prepričan sem, da boš deležen enake obravnave kot vsi ostali, ki zaprosijo zanj...

    • blayo 10:17 05.julij 2019.

      Ma kako boš zaprl mejo človek? A misliš postaviti 10 metrov visok zid okoli Slovenije? Malo več resnosti sem pričakoval od tebe.

    • Avatar vec
      vec 12:43 05.julij 2019.

      Prej ko je bila slo/at šengen, jest nisem rabil kazati nič enako niti arabec ali kdorkoli je potoval iz slo v at ali obratno ali iz ene šengen države v drugo, ni blo nobenega ID dokumenta treba ne za nas ...prikaži več ne za osstale, zdej bo pa tko kot je blo včasih, vsaka meja pokazat osebno ali pass, ne bo pa dolgo minilo ko bodo zajhtevali jodlarji in žabarji POtni list osebna bo samo bolj za doma :)

    • Avatar vec
      vec 12:43 05.julij 2019.

      Mejo lahko zapremo brez zidu, na mejo policijo ali vojsko, lahko tudi frontex (čudi me da ga ne pokličejo že vsaj leto smo prepozni) in pomojem se nam bo to zgodilo, ali ven iz šengena ali pa sprejmite da vam ...prikaži več mejo čuva frontzex kar sami ste ali nesposobni ali nimate interesa.

    • Avatar vec
      vec 12:54 05.julij 2019.

      evo kva sem ti reku :) https://www.24ur.com/novice/slovenija/ob-salvinijevem-obisku-trsta-na-mejnih-prehodih-protesti-za-odprte-meje.html

    • blayo 23:24 08.julij 2019.

      Šengen gor ali dol, ti si v EU dolžan s seboj nositi osebno ali potni list in si jo/ga dolžan pokazati uradni osebi (policistu ali cariniku) kjer koli te ta pač želi legitimirati in to nima nobene zveze z mejo. ...prikaži več To da trenutno policist sedi na kapiji na Ljubelju ne spremeni tega dejstva.

    • blayo 23:30 08.julij 2019.

      Nima veze tukaj nesposobnost... imamo toliko resursov kolikor jih imamo. Če pošljemo vse policiste na mejo, potem se bodo pijančki začeli vozito/zaletavat po Sloveniji pa Romuni bodo začeli resno banke in bankomate ropat in bomo imeli večji problem s tem ...prikaži več kot pa z migranti. Zanimivo je tudi to, da od kar so megranti baje problem, cigani očitno ne delajo več problemov. A so vsi ušli iz Slovenije al kaj?

    • Avatar vec
      vec 00:42 09.julij 2019.

      Obračanje besed ti gre dobro od rok, vsi vemo zakaj bomo rabili ID card ali passport, česar do sedaj nismo rabili. Ti pa povem še eno, kadarkoli sem v trstu me pred vsako samopostrežno štacuno NAGLAS in Po SLOVENSKO pozdravi, ...prikaži več, ali Črnec ali arebec ampak v lepi Slovenščini, brez loma črk in besede. V LJ pa enga ni da bi ti reku ejga dubr dan

    • blayo 23:27 09.julij 2019.

      Smo rabili, vedno... glej 23. in 24. člen zakona o osebni izkaznici.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.