Slovenija
22191 ogledov

To so predvideni ukrepi, če bodo okužbe še naraščale

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar msenca
    msenca 18:27 27.oktober 2021.

    Edini ukrep ni cepljenje temveč prekuženost. Sam sem cepljen z dveh odmerkih, dva leta od pričetka nisem zbolel, zdaj pa kar iz odnikoder pozitivni PCR test, ker je bil sine pozitiven iz osnovne šole prinesu. Ni sami ne znajo, kaj ...prikaži več je prav in ni. V vseh, ki drugače mislijo se išče idiote in nevem kaj. Cepljen dvakrat polno in sem zbolel čeprav sem nosil masko in se držal pravil. Kar so rekli sem naredil in sem ugotovil, da sem SLO ovca, ki jo vsak nategne.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:38 27.oktober 2021.

    Me zanima če se janezova in Urškina otroka prostovoljno samotestirata? Sem skoraj prepričan da si ne vrtata po nosu s palčkami . JJ pomeri pred svojim pragom .

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:22 27.oktober 2021.

    Tipično, spet smo vse krivi državljani...Bo treba zamenjati državljane ali pa vlado...

    • Avatar msenca
      msenca 18:32 27.oktober 2021.

      Nismo krivi državljani, temveč ti ki nam krojijo svobodo, ker sami ne vejo kar je prav in ni potem pa je kriva državljanska nepokorščina, ker se ne držimo pravil. Idiotizmi od idiotizmov strokovna skupina, ko pa povem da sem na ...prikaži več PCR pozitiven pa začudeni pogledi Saj si cepljen? Ja, ker ste mi rekli, da mi bo bolezen lažje potekala in sem varen, ko sem bi potrjen sem pa šel čez vso štorijo sam, nihče mi nič pomagal.

    • Avatar jezeran
      jezeran 20:01 27.oktober 2021.

      Bodo volitve pa bi se lahko menjalo, samo mislim da bodo igralci isti, ker nimamo pravega volilnega sistema

    • munja 22:21 22.november 2021.

      Volitve ne bodo nič spremenile. Kdorkoli bo prišel na vlado, bo delal popolnoma isto.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 16:00 27.oktober 2021.

    Kaj je resitev? Investirajte te silne milijarde v razvoj efektivnega zdravila za korono, gripo in ostale viroze pa bo mir. Navsezadnje smo v 21. stoletju.

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:58 27.oktober 2021.

    Prvo kot prvo, če se že gremo. Samotestiranje ukiniti, ker se nihče ne samotestira, niti to samotestiranje nikjer ne velja razen za službo (kjer pa tako ali tako nihče ne upošteva ukrepov) in šole, nato obvezno testiranje za vse, tudi ...prikaži več cepljene in prebolevnike (še zmeraj lahko prenašajo okužbo, simptomov pa ni). Še prej pa kot pravim s številkami se da narediti marsikaj. Kaj je res tega nihče ne ve.

  • miha91 15:26 27.oktober 2021.

    Samotestiranje v osnovni šoli = mučenje otrok. Nori Janez je sadist, kvazi-stroka pa mu sledi zaradi lepih dodatkov.

    • Avatar jezeran
      jezeran 20:00 27.oktober 2021.

      Pa ja ne misliš da se res samotestirajo, še polovica ne kolikor jih jaz poznam. Prav tako tisti ki imajo samotestiranje za službo

  • molka 20:09 27.oktober 2021.

    goni se ti laznivka pokupljena da lazes

  • martin72 22:28 27.oktober 2021.

    Vedno več je okuženih cepljenih,in vedno več jih bo,le kako je to mogoče,pred cepljenjem zdrav, zdaj cepljen v bolnici.

  • Avatar MS
    MS 16:52 27.oktober 2021.

    Edini ukrep ki bi 100% ustavil pandemijo je: Obvezno cepljenje za vse razen za tiste ki so zdravstveno kontraindicirani! Prisilna 3 mesečna karantena na Povšetovi ali Dobu za vsakega kršitelja kateregakoli od ukrepov! Res da je ukrep rigorozen a iz ...prikaži več izkušenj je razvidno da covid-kretene nič ne ustavi razen stroga prisila! Nasvetom stroke in moledovanju vlade se arogantno smejejo in z neupoštevanjem ukrepov brezčutno prenašajo okužbe! Ljudje umirajo! DOST JE!

    • si_rob 17:15 27.oktober 2021.

      Edina stvar, ki ustavi epidemijo je preboletje.

    • evelux 17:35 27.oktober 2021.

      Se vedno pravim da smo najvec krivi cepljeni ceprav sem cepljen se drzim ukrepov vidim pa da vecina cepljenih prosto po presernu kot da so imuni setajo ... tega ne podpiram trebalo bi obvezno nas vse testirat ce se ze ...prikaži več gremo tega....eni res niso odgovorni...

    • Avatar msenca
      msenca 18:39 27.oktober 2021.

      Nebi reku, da smo krivi cepljeni. Sam sem se držal vsega, kar so pametnjakoviči svetovali in sem počasi ugotovil, da je najboljša rešitev prebolevnost in cepljenje. Nevem od kod ji te številke pozitivnih saj bi že enkrat se krog prekuženosti ...prikaži več moral obrniti, in bi moralo bit konc z tem sranjem. Pa ne družba se zapira,45 leta nas po vojni ni nihče zapiral, zdaj se vlada z odlokih, zakonov nimamo, kaj potem. Nekaj hudo narobe v tej bogi SLO al se borijo za denar ali pa za res SLO prebivalcev.Ceplje

    • rd2dmk2 18:45 27.oktober 2021.

      MS.. no daj najštej te tvoje"zdravstveno kontraindicirane" in še za povrh, pripelji mi dohtarja, ki bo izdal potrdilo. zakaj ljudem , ki so alergični na penicilin ni treba podpisat formularja pred cepljenjem. in sploh zakaj je treba ta formular izpolnit ...prikaži večt ? no zakaj , saj je cepivo VARNO.. a ni ? MS, jutri se grem tebi na čast cepit, če boš podpisal izjavo da boš skrbel zame, če me kaj doleti po cepljenju. Boš ? pa se otroke mi boš spravil k kruhu ?

    • evelux 18:45 27.oktober 2021.

      Ves vecina mi rece jaz sem cepljen jaz sem varen in ne trebam skrbet.... halooo

    • pro 20:01 27.oktober 2021.

      bogi si butl

    • dani5 20:45 27.oktober 2021.

      MS Povej kaj novega, ne pa da pišeš neumnosti. Pa spravi seže na Povšetovo.

    • Avatar MS
      MS 09:56 28.oktober 2021.

      rd2dmk2, Cepivo je kontraindicirano pri ljudeh, ki so alergični na katero koli sestavino cepiva, kot je navedeno v informacijah, ki so priložene cepivu. Pri motnjah imunskega sistema ali pri nekaterih zdravljenjih (npr. kemoterapija, presaditev kostnega mozga ali drugega organa oziroma ...prikaži veča visoki odmerki steroidov) so kontraindikacije za nekatera cepiva- Za določena cepiva lahko obstajajo tudi druge kontraindikacije, o katerih se je treba pogovoriti z zdravnikom.

    • rd2dmk2 10:07 28.oktober 2021.

      MS kaj ponavljaš kot pokvarjena plošča podatke, ki jih vem. vprašal sem te zakaj ni treba izpolniti prijavnice, če si alergičen na penicilin ? je penicilin sestavina cepiva ? dost mam MS tebe pokvarjen plošče. teraš tistih ducat stavkov pa ...prikaži večpa misliš da nam boš pamet solil. če bi bil ti na oblasti bi bil še hujši kot JJ, ti bi vsakmu informacije z macolo podajal.ker je to edino kar znaš.cepljen si , uživaj, begaj okoli in kuži ljudi in pametuj , najbolje v grosupljem, da bo kaj koristilo.

    • Avatar MS
      MS 10:11 28.oktober 2021.

      dani5 je zapisal: "MS Povej kaj novega,......".RE: dani, večkrat in dobrohotno ponavljam znanstveno dokazana dejstva iz preprostega razloga! Obstajajo ljudje ki hitro kapirajo predstavljeno materijo in nažalost tudi taki ki niti preprostih dejstev ne razumejo! Slednjim (v tej skupini si ...prikaži več tudi ti) pač materijo večkrat ponovim upajoč da jim po večkratnem branju le kapne! Žal je to pri tebi misija nemogoče! Beton je pač beton!

    • Avatar MS
      MS 12:48 28.oktober 2021.

      rd2dmk2 je zapisal: "MS ti bi vsakmu informacije z macolo podajal...." Popravek: Vsakemu pa res ne, le tistim ki ste zabetonirani in je macola edini "inštrument" s katerim je vsaj nekaj upanja da bi se vam dalo kaj v glavo zabit!

    • rd2dmk2 15:04 28.oktober 2021.

      MS še vedno ne dojameš, kot ničesar drugega, kot tvojih par lajnarskih stavkov. ti ne boš nikoli dojel da tud če je beton v moji glavi nimaš nikol pravice vzet macolo v roke. ampak dejansko ti samo to pride a ...prikaži več misel, ker prepričevanja nekoga z argumenti ne moreš, ker jih nimaš. razen seveda tistih par stavkov.zame je največji izziv prepričati prepričanega z prepričevanjem.. ti pa seveda z macolo.

    • Avatar MS
      MS 15:51 28.oktober 2021.

      rd2dmk2, dokler zabetonirani antivaxerji in kršilci zaščitnih ukrepov brezskrupulozno ogrožajo zdravje in življenja drugih, (celo svojih staršev dedkov in babic, ki se iz različnih razlogov ne smejo cepiti) je macola še milo sredstvo! Seveda je macola le figurativni izraz ki ...prikaži veči ponazarja nujno prisilo tistim umskim maloposestnikom ki so nasedli teorijam zarote! Zanimajo me pa tvoji argumenti - pa ne od Alečkovike ali vernona in podobnih šalabajzerjev

    • rd2dmk2 16:07 28.oktober 2021.

      tole tvoje blebetanje nima čisto nič podlage. in glede dedkov in babic, ki jih otroci in vnuki ogrožajo. ojoj MS, kje si bil do sedaj.. ti povem štorij, kako otroci izkoriščajo svoje starše. pa tebe to kaj briga ? NIČ ...prikaži več ! da jim poberejo zadnji groš za svoje avte, pivo, cigarete, jim ne spodobne večerje. jih pozabijo nekje stari bajti, sami pa se nam smejijo s teve ekrana. in kako ogrožamo sosede, starše, namesto da razbijaš z macolo, ozaveščaj, kako preživeti covid, tudi brez cepljenja.

    • rd2dmk2 16:10 28.oktober 2021.

      tukaj se delaš finega, da te skrbijo drugi.. ma dej nehi...mene nisi prepričal, ker če bi ti bilo mar, bi našel še kakšen argument, kot nekaj tistih tvojih stavkov.. in vse bolj in bolj mi vstvarjaš vtis, da ti cepljenje ...prikaži več daje materialno vzpodbudo.. in vzemi si čas pa releti moje komentarje tebi, na kolk si jih odgovoril. nič. nočeš priznat da je nekatere ljudi strah cepljenja in posledic. in še enkrat ti bom povedal svojo zgodbo.

    • rd2dmk2 16:15 28.oktober 2021.

      torej med služenjem vojaškega roka sem se poškodoval, kljub čiščenju rane so zdravniki postavili visoko možnost okužbe s tetanusom zato so prediveli cepljenje z živim cepivom. ok, do tu gre. ampak so ugotovili da sem alergičen na .. na en ...prikaži več sirup proti angini. pazi.. od tega pojava je minilo10 let in več, pred cepljenem. reakcija zdravnikov. zbrali so tim in me nadzirali. ure in ure. torej preživel sem srečno, ampak sedaj poznam razliko, vem da je lahko nevarno in da se da.. popazit na človeka.

    • rd2dmk2 16:19 28.oktober 2021.

      sedaj pa .. cepivo je varno. nima stranskih učinkov, je edino smiselno in pod mus. krema proti bolečinam ima med opisom stranskih učinkov kap in infarkt. pa se mažeš z njo od zunaj. veš , sem eden od tistih ki ...prikaži veči prebere navodila.. ker sem bolj tup, bi vi rekli in mi ne pade vse od lufta, pa moram jih brat, zato pa tud kaj takega preberem, in če so včasih pretiravali v eno skrajnost sedaj v drugo. dovolj je bilo. zdej pa vzem macolo in začni..

    • Avatar MS
      MS 16:21 28.oktober 2021.

      Največji problem proticepilcev je znameniti Dunning-Krugerjev sindrom, zaradi katerega se ljudje ne zavedajo lastnih nesposobnosti. Gre za kognitivno izkrivljanje, pri katerem je oseba - kot sta pojasnila psihologa ter Nobelova nagrajenca David Dunning in Justin Kruger -, prepričana, da ve ...prikaži več o nekem področju več kot ljudje, ki so se za tisto področje dolga leta usposabljali. Tipičen primer takega trola je rd2dmk2

    • Avatar MS
      MS 16:22 28.oktober 2021.

      Tako neuki človek, ki na Youtubu pogleda nekaj zarotniških videoposnetkov o koroni in cepivih, in kar naenkrat verjame, da ve o celotni situaciji veliko več kot zdravniki, ki so se dolga leta izobraževali, da lahko sedaj rešujejo življenja. Tipičen primer ...prikaži večer takega trola je rd2dmk2

    • rd2dmk2 16:25 28.oktober 2021.

      MS.. jest vem, da nič ne vem. ti pa ne veš da nič ne veš.. čao

    • Avatar MS
      MS 16:42 28.oktober 2021.

      . "jest vem, da nič ne vem...." je zapisal trol rd2dmk2 ,in kljub temu vztrajno serje ne temu forumu! To je že huda patologija!

    • evelux 17:14 28.oktober 2021.

      Samo da popravim korona je slabi dve leti o virusu so rekli da ga ne poznajo in o njem ne vedo nič torej se niso leta in leta usposabljali za corono ..... samo vprasam

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.