Svet
1114 ogledov

Logar: Razprava o tem "zelo škodi Sloveniji"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 22:47 19.april 2021.

    A, Logar, sedaj pa kar naenkrat "razprava škodi Sloveniji"??? O teh in podobnih, za Slovenijo škodljivih potezah, bi morali tisti, ki ste trenutno še na oblasti, razmišljati prej!!!

  • jakec1575 00:41 20.april 2021.

    ne skodi razprava, skodi bolan um te vlade. celi tej državi. napad na okolje, enaka korupcija lds kadrom, enaka pokvarjenost z zacimbo tviterske primitivnosti, presezek trumpa. Koprive, ki so sramota za rastlino istega imena. Ta je vsaj koristna. Od tviter ...prikaži več kopriv ni nobene koristi. Zagrenjeni zagovedani neuresniceni posamezniki, ki so imeli krompir, da so se prebili v parlament.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:58 19.april 2021.

    Tole pa sodi v rubriko saj ni res, pa je. Vsak dan znova se čudim koliko enih bedarij, laži, nonsensov sproducira naša vlada. Potem se pa čudijo, ker jim ne verjamemo. In ko misliš, da smo že dosegli dno, se ...prikaži večse od nikoder vzame zunanji minister z novo puhlico.

    • asmas1965 05:51 20.april 2021.

      očitno si imela v rokah ta papir.jaz ga nisem videl in me ta stvar ne zanima,ko ga bom bidel in prebral bomo komentirali

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 18:09 20.april 2021.

      asmas1965 sem kje omenila kakšen papir?

    • asmas1965 19:20 20.april 2021.

      mehičanka... nisem bedak,da nebi razumel kaj imaš v mislih

  • asmas1965 05:49 20.april 2021.

    anže božič in ostali "novoinarji2...Pokažite ta dokument ppa davidimo kdo je podpisan.če ga nimate potem ne obstaja in ne škodujte ugledu slovenije v svetu

  • si_rob 06:36 20.april 2021.

    Sedaj ima Nora 24 super specialce za prevajanje albanskega ministra v Slovenščino. Res noro kaj si bo ta naš "mađister Gregor" še izmislil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.