blayo, dokaz je vse kar delajo, da bi jugoviči, ki se jim jebe za Slovenijo lahko volili in jih spet spravili v občinske svete, pa razne šerife za župane. Če ti to ni dovolj, ti ni pomoči.
Aha, če ne bo šlo z referendumom ,pač morajo zavlačevati vsaj do lokalnih volitev, tudi s svojimi ustavnimi sodniki, da bojo spet dobili jugoviške glasove. Kuga rdeča ne popušča.
Vzpon kraljice 10% se je začel z volilno pravico migrantov pred 24 leti, Farmacevtković je zato svojim muslićem zgradil za sigurne glasove še đamijo. Đamija je direktna posledica kupovanja glasov in volilne pravice zarutanih bosanđerotov, ki nam po avtobusih jebejo… ...prikaži več slovensko mater in zažirajo socialno državo! Kaviar levaki zato jokcajo! Konec je obrezanci!
Pravi soseda, da nategunov ne mara. Ne mara tudi tistih z dvojnim državljanstvom. Tisti s samo enim pa imajo karakter..... kateri manjka predsedniku DZ. Ali pa Janezu, ker tisti z več državljanstvi, v katero vojsko bodo šli, ....?
vsi ti novo naseljeni migrantosi, ki pod krinko ekonomskih migrantov delajo v Sloveniji so del pete kolone ki jo jugo komunisti formirajo in ko pride čas se bodo obrnili proti Sloveniji Zato ne smejo imeti volilne pravice, tako kot jo… ...prikaži več tudi Slovenci v Ameriki, Rusiji na Kitajskem in Iranu nimajo,,In prav je tako
ja kam bi pa prišli če bi lahko vsaka kurba v Sloveniji volila
Res je, ti buzerant od labatine; ker je v Sloveniji vsaka kurba lahko volila, imamo zdaj tako kurbo na čelu vlade!
Saj ga ni več na čelu vlade. In tudi ostalih komunajzarskih kur. Ni več.
Za Slovence se levičarji ne zavzemajo tako, kot za jugoviče.
Ne verjamem. Lahko podaš kakšen dokaz za to?
blayo, dokaz je vse kar delajo, da bi jugoviči, ki se jim jebe za Slovenijo lahko volili in jih spet spravili v občinske svete, pa razne šerife za župane. Če ti to ni dovolj, ti ni pomoči.
Aha, če ne bo šlo z referendumom ,pač morajo zavlačevati vsaj do lokalnih volitev, tudi s svojimi ustavnimi sodniki, da bojo spet dobili jugoviške glasove. Kuga rdeča ne popušča.
Vzpon kraljice 10% se je začel z volilno pravico migrantov pred 24 leti, Farmacevtković je zato svojim muslićem zgradil za sigurne glasove še đamijo. Đamija je direktna posledica kupovanja glasov in volilne pravice zarutanih bosanđerotov, ki nam po avtobusih jebejo… ...prikaži več slovensko mater in zažirajo socialno državo! Kaviar levaki zato jokcajo! Konec je obrezanci!
Pravi soseda, da nategunov ne mara. Ne mara tudi tistih z dvojnim državljanstvom. Tisti s samo enim pa imajo karakter..... kateri manjka predsedniku DZ. Ali pa Janezu, ker tisti z več državljanstvi, v katero vojsko bodo šli, ....?
vsi ti novo naseljeni migrantosi, ki pod krinko ekonomskih migrantov delajo v Sloveniji so del pete kolone ki jo jugo komunisti formirajo in ko pride čas se bodo obrnili proti Sloveniji Zato ne smejo imeti volilne pravice, tako kot jo… ...prikaži več tudi Slovenci v Ameriki, Rusiji na Kitajskem in Iranu nimajo,,In prav je tako