Slovenija
290 ogledov

LPP: Najeli 20 golfov, ki jih po več kot pol leta še vedno testirajo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 08:55 23.maj 2017.

    zakaj ne bi testirali kar 4 leta, pa ni treba bonitete za sluzbeni avto placati."Pri čemer vozila testirajo vodje voznega parka in tudi drugi zaposleni v LPP, Snagi, Javnem holdingu, Energetiki in JP LPT."Testirajo med drugim, ce so dovolj udobni. :)

  • maresem 11:20 23.maj 2017.

    Pajac...nje...nje...

  • logistika 23:25 23.maj 2017.

    Spoštovani urednik? To tolerirate, upam, da boste tudi moje zapise!

  • jozicamurn 23:43 23.maj 2017.

    logistika, kaj te muči vahabit? Pač EU ni muslimanska tvorba in tako bo ostalo, kljub vašemu izkoriščanju naše velike tolerance in demokracije to ni vaša hiša in vaša pravila ne bodo mogla obveljati v naši hiši. Lahko pa se vrneš ...prikaži več v natanko tisto teroristično celico v Bosni, katero je zgoraj opisal MihaPu, kjer boš med svojimi in naj te tam tolerirajo.

  • kmetek 09:14 24.maj 2017.

    Bodo videli na volitvah rezultat, mislim, da ima preveč čefurjev pod palcem.

  • Avatar olor
    olor 09:15 24.maj 2017.

    Ljubljančani, drugo leto so volitve. Kdo pa je kriv, da je jankoviĆ na oblasti in da v prvem krogu zmaga?

  • MihaPu 19:36 23.maj 2017.

    Zoki spoki s tvojo džamijo vred! Pripeljal si nam terorizem in teroristično celico iz Bosne k nam! Ti nisi normalen in to te bo koštalo stolčka verjemi mi. Dosti si se nakradel pederko en. Naredil si veliko napako, ker si ...prikaži več hotel ugajati temu islamističnemu fanatičnemu kultu smrti, ki veruje v pedofila. Pljuvali te bomo kamorkoli boš prišel, govno srbsko. Kdo bi si mislil, pravoslavec je pripeljal muslimane pa to je idiotizem na kubik. Očitno ne ve kaj so ti muslimani delali po svetu in v Bosni njegovim pravoslavcem. Kreten jankoviĆevski. Lopov en požeruški.

  • goldfinger 09:46 23.maj 2017.

    Ta e -golf si v tovarni testirali z najsodobnješo tehnologijo, skoraj vesoljsko in prevozili milijon km, sedaj pa bo Jankovič dal nemške znanstvenike v koš. Je pa pameten ???

  • Avatar praufo
    praufo 11:36 23.maj 2017.

    nekateri počnejo v tej državi kar jim paše, pa do sodnika niti ne pridejo, ... a lahko kdo razloži zakaj bi človek hodil na volitve, ko pa gangsterji furajo večji del države ... res me zanima, če bo SDS nekoč ...prikaži več zokija spravil za zapahe ... gremo stavit ?

  • ginko 18:34 23.maj 2017.

    V omenjenem času so se za "bleferski test" vozili izbrani priviligiranci, na račun davkoplačevalcev. Davkoplačevalci verjetno vejo po čigavi zaslugi. Za naš narod je očitno še premalo davkov, ko so tudi ob takih neumnostih ponižno tiho. Koliko časa še ?????????

  • ginko 18:39 23.maj 2017.

    Točno, a narod spi. Testni vozači zato podpirajo tako oblast, če se lahko na davkoplačevalski račun pripeljejo domov na dvorišče ali vikend ali na ...... .Raja pa špara za kruh !!!!!!!!!

  • LukaMB 23:58 23.maj 2017.

    In taksisti bodo obubožali. Tukaj lahko vidimo gospoda Weird Al Yankota in nove provizije, ki jih bo prejemal na črno pod mizo. Sramota res. Sedaj pa že res pretirava s krajo, ampak na račun malih ljudi. Odžira jim promet, medtem ...prikaži več ko so sami taksisti polnili blagajne državi z gorivom in s pobranimi davki, sedaj se bodo morali prekvalificirati drugam. A si jim kaj novega našel Yanko? Kaj bodo te ljudje sedaj delali se sprašujem? Jaz osebno tega ne delam samo se mi zdi da skačeš Yanko drugim v zelje. Monopola in tvojih kartelnih mafijskih potez pa ne bomo več prenašali, naj ti bo to jasno. Vsega lepega je enkrat konec.

  • stanko75 09:23 24.maj 2017.

    In kaj ste odkrili? toplo vodo.....

  • Franjo Erman 09:53 30.maj 2017.

    z veseljem bi volil koga boljšega, če bi obstajal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.