Avto
194 ogledov

LPP z e-golfi po potnike tudi pred trgovske centre

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • max 02:53 22.september 2016.

    "Horvat pojasnjuje, da bodo pri njih cene znane v naprej, taksi bo vedno čist, tudi trasa bo znana v naprej. "To je tisto, kar lahko javna služba ponudi,"Še direktor LPPja je prevoz na klic poimenoval taxi. HAHAHAH Lažnivci, samo ...prikaži več sprenevedanje. Zelo lahko je z tujim k....m po koprivah mahat, ter poslovat in gradit. Tako pritlehno in pokvarjeno, da zaradi tvojih rabot podizvajalec naredi samomor, dobavitelji pa prijavljajo stečaje zaradi neplačila. Sram naj te bo Janković, v dno duše pokvarjene.

  • Marija Knežević 12:12 23.september 2016.

    Dobar dan svima,zeljela bih da vam skrenem paznju na ovog covjeka koji mi je mnogo pomogao u zivotu i izvukao me iz finacijskih problema. Radila sam u jednom manjem poduzecu duze vrijeme plata je bila vise nego bijedna, nisam imala ...prikaži več dovoljno za zivot i za ostale stvari,nakon nekog vremena postala sam tehnološki višak i dobila sam otkaz. Slucajno sam naisla na ovog covjeka na jednoj stranici . Vidjela sam da ga hvale da je njima novčano pomagao i izvukao ih iz nekih zivotnih problema . Meni nista drugo nije preostajalo nego da se javim njemu i probam doci do zarade. Kupila sam utakmicu od njega i ona je za divno čudo prošla. Od tada suradjujem sa njim i mogu vam reci svima da covjek je prva liga,ako imate novacnih problema javite se njemu . Za vise informacija pratite ga ili mu posaljite poruku !!!! https://www.facebook.com/profile.php?id=100012799779482&fref=ts

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:10 22.september 2016.

    sam je pa en redkih k se upa na prste stopt taksistom ki zasoljeno računajo takoj ko gre za ljudi za katere ocenijo da jih lahko brez posledic nategnejo: turiste in nekatere starejše

  • maresem 19:41 21.september 2016.

    Sami ćarapani na sceni.

  • bine.prelesnik 21:10 21.september 2016.

    Ti si pa glavni igralec !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.