Slovenija
9202 ogledov

Madžarski denar za financiranje kampanje SDS?

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Waltter 10:18 29.maj 2018.

    No pozabili ste se razsiriti vaso raziskavo, z Orbanom povezana Madzarska podjetja so odkupila Tus Mobil in njegove crpalke torej gre za posredno financiranje LDS ozr. SD? Vsak normalen ce zeli siriti vpliv pokupi nekaj medijev v drzavi ..

  • viljem 09:50 29.maj 2018.

    Janša nas je zopet uspel prodati za nekaj deset tisoč evrov. Sramu tako ali tako nima, dostojanstva še manj. K sreči imamo izbiro.

    • igorgeus 09:59 29.maj 2018.

      Ko bo pa naslednja kriza, pa bo spet trojko klical. Vse za oblast.

    • maresem 12:29 29.maj 2018.

      Pravilno... še vedno bolje, kot pa delati bančno luknjo in krasti naš davkoplačevalski denar, kot to počnejo vaši botri, kajne sodrga levičarska?

    • igorgeus 12:58 29.maj 2018.

      Bolje, da tujci profitirajo kot pa sosed, ane?

    • klincek 14:15 29.maj 2018.

      igorgeus Dej spizdi nazaj v štalo.

    • igorgeus 15:28 29.maj 2018.

      Temu se reče izdajstvo z eno besedo. Vidim, da si bolj kratkoviden, pa da ti bo kaj bolj jasno. Kulturen namreč nisi.

  • Jožef Koprivnikar 11:27 29.maj 2018.

    Z denarjem se da kupiti vse, o številu glasov za posamezne kandidate pa bodo odločili volilci.Če bo lepo vreme bodo ljudje radi oddali svoj glas za kogar koli že, igric z anketami imajo dovolj.

  • besniiii 13:48 29.maj 2018.

    Revčki od Večera.Ste uboge pare,ki za drobtinice pljuvate po tistih,ki jim slovenski narod pomeni več,kot migrantska drhal.

  • Lavdan 10:23 29.maj 2018.

    Janez ne more iz svoje kože, on bi prodal svojo mater za svoje dobro. Ker mu Angela ni pomagala priti na oblast se je obrnil na drugo stran k Orbanu.

    • steiermark 15:48 29.maj 2018.

      Da si "lavdan" nemorem trditi, da si pa pravgotovo, njegov hlapec, je pa očitno!

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 15:25 29.maj 2018.

    Poln kurac vas mam levaki nesposobni.Pa še volil sem vas,zdaj maste od mene en velik kurac.Lažete ,kradete,podtikate in še srčno kirurgijo ste zajebali.Pa saj niste normalni, jebe se vam za nas samo da jebete Janšo,to je vaše poslanstvo.Kje smo mi? ...prikaži več Mojega glasa in moje družine nimate nikoli več.Mene je sram,kako se obnašate na TV.

  • s3ptiz 16:47 29.maj 2018.

    Tudi Zoran in Milan bosta še prišla na vrsto za obračun, samo da začnemo z izvajanjem prepričitve ugrabitve slovenske države. Ko bo pokalo, takrat nas ne bo mogoče več zaustaviti! In potem se bodo tile balkanci poskrili tako, kot so ...prikaži več se leta 91. Nikjer bi bilo nikogar!

  • s3ptiz 16:43 29.maj 2018.

    Vsa čast Madžarom. Denar namenjajo tudi Slovencem na Madžarskem in madžarski manjšini v Sloveniji in to kljub temu, da je naša levičarska mafija polna besed kako srbi za manjšine in človekove pravice, v resnici pa nam krade denar pred našimi ...prikaži več očmi in podpira ljubljanske lenuhe in lene čefurske trenirkarje v Ljubljani - vse na sociali in vsi za levičarje. Sram me je, da imamo takšno drhal v Sloveniji! Ni čudno, da mladi in sposobni bežijo iz te države!

  • Rudnik12 16:45 29.maj 2018.

    Letos bom prvic volil SDS.

  • Rudnik12 16:44 29.maj 2018.

    A o oprani miliardi teroristicnega denarja v NLB pa nic. Kako se financira pa revija Mladina? Vse bi naredili da bi ostali na oblasti. Najbolj zamerim medijem. Nisem pricakoval tako ocividno ponizevanje nase inteligence. Pa kaj vam je glavni levicarski ...prikaži več mediji z RTV SLO na celu? Pa vi ste podn od podna. Letos

  • klincek 11:31 29.maj 2018.

    Novinarji nizko se spuščate.Kaj vse bi naredili da Janša ne zmaga.Revčki podkupljeni.

    • asmas1965 13:41 29.maj 2018.

      tudi mene zanima kdo plačuje "žurnaliste" očitno so na plačilni listi kluba "janševih nasprotnikov"

  • jakec1575 11:53 29.maj 2018.

    Stare sile desnico vztrajno silijo v zadolzevanje v tujini. Potem pa desnica zmaga in razprodaja finacerjem. kaj tej "levici" ni jasno?? Rabimo zdravo desnico, ki se financira doma, da bo branila domace interese. Boljsa desnica, boljsa levica.

  • asmas1965 13:38 29.maj 2018.

    redkokdaj se oglasim.Tole s Janšo presega vse meje dobrega okusa.Prav dolgočasni ste s temi napadi na njega.Povejte potem KDO VAS plačuje ,ker stalno iščete neke negative v vezi s Janšo.Pa da ne bo pomote nisem njegov volilec.Ampak ker stalno nekaj ...prikaži več drezate v njega mu bom letos dal svoj glas---ravno zaradi takih kot ste vi "žurnalisti".V vašem asortimanu imate samo dve vrsti novic.Najraje pišete o nesrečah na hrvaškem--koga to briga s, vse druge novice pa so uperjene proti Janezu Janši.Bolni ste

    • mph 14:19 29.maj 2018.

      Ha ha ha .. pa ja, ker se ti smili in čeprav mu sicer ne bi dal glas, pa mu ga boš tokrat dal, tako, zanalašč. :-) ON neprestano skrbi za to, da je centru pozornosti. Da pa je na ...prikaži več prostosti pa izključno zato, ker imamo zakone, ki dovoljujejo izločanje dokazov. Pa še marsikdo bi bil sicer noter, od velikih do malih kriminalcev.

  • jons 15:14 29.maj 2018.

    Ko "raziskovalni" novinarji na Žurnalu preiskujejo samo in zgolj SDS se človek lahko malo zamisli. Namig za raziskovanje... financiranje SD preko Foruma21, financiranje strank z denarjem "neznanega" izvora... skušajte biti uravnoteženi in kredibilni.

  • Franjo Erman 14:09 29.maj 2018.

    ne štima niti pranje niti Madžar v banki

  • Franjo Erman 14:07 29.maj 2018.

    madžerski politiki razmetujejo z državnim denarjem, plače v H so pa 250 eurov. in janša se druži z njimi, zakaj že?

  • kapibara1 09:30 29.maj 2018.

    Pa dajte že mir z madžari. Ko ga imamo pa v upravnem nove banke, pa vse štiam, kot z pranjem miljo-miljonov denarja..?

    • igorgeus 09:58 29.maj 2018.

      Upam, da nisi tako naiven, da misliš, da Madžari ne pričakujejo ničesar v zameno.

    • tomaz 10:08 29.maj 2018.

      Me prav zanima kaj bo z NOVA24TV po volitvah

    • dragec 10:43 29.maj 2018.

      bagra SSDSS vska, zdaj vidite zakaj ste potrebovali denar od patrije

    • dragec 10:44 29.maj 2018.

      Ukiniti in prepovedati to umazano stranko, vodjo pa deportirati v Prizren

    • klincek 11:33 29.maj 2018.

      dragec---Spet ga je preveč.Bo treba ramislit o kakem zdravljenju.

    • kapibara1 12:05 29.maj 2018.

      @igorgeus.. ja kdo pa ne pričakuje ? Magna je kar dibola.. pa še kaka neznana zadeva, je kar dobila.. Tudi tvoja ga pričakuje, pa ga dobi" čez mejo".. .-)

    • dragec 07:52 30.maj 2018.

      Janša je nevaren umobolnik

    • dragec 07:53 30.maj 2018.

      kapibara, ali si pridobil rojstne podatke od JJ????Šiptar se ima za Slovenca

  • Franjo Erman 14:01 29.maj 2018.

    prav zaradi takih malverzacij sds ne spada v parlament

  • supreme 10:26 29.maj 2018.

    Ofce naivne slovenske.......vam dajo nekaj za zvecit in se to zveci.....👋👋👋👋

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.