Magazin /magazin/vip
197 ogledov

Maja Ferme postala mamica

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 20:06 18.maj 2017.

    Žal mi je otrok, katerih staršem so v ključnem trenutku zatajili možgani. Me prav čudi, da sami shajajo z "bednim" slovenskim imenom, otroku pa ga ne privoščijo. Saj če jih je sram, da so Slovenci, obstajajo rešitve za to.

  • Majazmaja 09:44 19.maj 2017.

    Paris Noa?! Resno ali gre za ime rodovniškega hišnega ljubljenčka oz. kakšne njene kolekcije? Ker ne morem verjeti, da bi nekdo dal identično ime, kot ga ima 12-letni tekmovalni konj moje sestrične.

  • Majazmaja 09:46 19.maj 2017.

    K. D. je avtor(ica). Česa drugega od nje / njega ne moreš pričakovati, ampak v nekem članku je brez besedpustil (-a) celo mene, ko je pisala o zvinJu kolena ...

  • Avatar Zala
    Zala 23:37 18.maj 2017.

    Otrokovo ime ni modni dodatek, ki ga zavržeš, ko si omisliš novega. Ko bi se izkazala s čim bolj pametnim, kot z bebastim imenom, ki ga je nadela ubogi punčki.

  • Aleta 23:44 18.maj 2017.

    ...ki so svojim STARŠEM nadeli eksotična imena....Halo....

  • miki1234 06:52 19.maj 2017.

    1. Totalno glup članek, o neki "wanna be" zvezdi2. ---> Lahko bi rekla, da se je Maja z izbiro imena uvrstila v 'klub' znanih Slovencev, ki so svojim staršem nadeli eksotična imena.

  • kapibara 12:32 19.maj 2017.

    Sreča ta, da imamo zakon, ki dovoljuje spremembo osebnih podatkov, pri 18 letu :-)

  • nergač 19:48 18.maj 2017.

    rodila je in osrečila cr, ireno k, kd iz žurnala in še dvesto drugih prekark, ki ne vedo, kaj pisati , da bi ljudstvo bralo bralo bralo....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.