Magazin /magazin/vip
29 ogledov

Maja Keuc s slabo novico za oboževalce

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sasquatch 13:38 13.avgust 2014.

    "Zapis je verjetno marsikoga šokiral..."novica, ki bo v veliko pomoč statistikom, da ne bodo vseh samomorov te dni pripisali superluni :)

  • Leon Plemeniti 09:50 13.avgust 2014.

    TTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

  • KLOBO 14:02 13.avgust 2014.

    In kdo je ta štor, da bi nas sploh zanimal !! Po mojem mnenju povspetnica, ki misli, da se svet vrti le okoli nje !!

  • maresem 18:32 13.avgust 2014.

    Ta je pa huda :-)

  • markus 18:12 13.avgust 2014.

    povsem iskren... Če bi bil na mestu njenega očeta, ne bi bil najbolj zadovoljen. Odkrito. Tvegane poteze so to. Na koncu je lahko stanejo tudi uspešne kariere - kakršne koli že v Sloveniji.

  • Avatar roksa
    roksa 19:22 13.avgust 2014.

    OFCA!!!!!!!!!!

  • d 22:24 13.avgust 2014.

    O ne, Maja ! Zakaj mi to delas, prosim, ne umikaj se iz javnosti ... kaj bomo sedaj, svet tone v pogubo ...

  • markus 18:10 13.avgust 2014.

    Za koga je to slaba novica? Glejte, takih pevk je po svetu ogromno. Dejstvo je, da jih je še več, kot si je morda sama mislila. Konkurenca je tako huda, da neke obogatitve tukaj ne bo dosegla. Morda ...prikaži več bo solidno živela tam gori, če bo profesorica glasbenega pouka. To pa je tudi vse. Verjetno na to tudi cilja, sicer bi se kariere šla malo drugače. Po domače povedano. Če želiš biti popularen, moraš biti skoz v medijih, objavljati novosti, ona pa očitno nima takih načrtov. Njen fant pa bo nastopal kmalu po ZDA. S svojo skupino ima turnejo. Malo tvegana poteza je tale njen odhod v tujino, vendar morda pa vendarle ve, kaj dela. Morda. Če ne bo delala še naprej intenzivno glasbe, po moje tudi njenemu fantu ne bo več dolgo zanimiva. On ima šans pri takih in podobnih bejbikah kolikor hočeš. Najbrž ne bom pretiraval, če rečem, da za take fante dekleta v vrsti stojijo pred hoteli. Saj zato pa ga spremlja na vsakem koraku. :) Bdi nad njim. :) Pa, če sem še enkrat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.