Magazin /magazin/vip
64636 ogledov

Maja Keuc z odzivom na Čeglajevo blamažo nasmejala sledilce

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 10:17 05.november 2021.

Hm,no, jaz sem si predstavljal, da mora biti sanjski moški približno tak: Za oko lep ali možat / ne samo na polovico/ in predvsem v glavi nekaj možganov. Torej tudi lepota ( če bi bil že lep) ni dovolj. Moja ...prikaži več mama je rekla: lepota se zmota štor pa ostane.!

• Herkules 14:21 05.november 2021.

Primitivko je snikers nagnal iz Švedske, od koder se je vrnila kot sprejebana nafilana paprika za 10 eur na noč. Švedi so znani po svoji varčnosti, narava jih je silila v to! Starletice so zajahale val ultra feminizma in nadvlade, ...prikaži več gobcajo nizko IQ komentarje in so pozabile, preko katere postelje v domu ostarelih so prišle pred kamere!

Mehičanka76 20:29 05.november 2021.

Ne razumem zakaj taka drama. Pa koga biga kaj si en primitivec, ki izgleda kot neandrtalec misli.

• rd2dmk2 10:03 05.november 2021.

en snikers na dan odžene sanjskega ( počas čist vsakega ) moškega stran. uh bo že čez par let taka da bo lip moral delat okrogla vrata (in njej poslušne) zanjo.

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.