Magazin /magazin/lepota-telo
104 ogledov

Maja Keuc: Zaljubila sem se, na smrt

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mike1968
    mike1968 13:08 17.december 2013.

    NE RABIŠ HODIT NAZAJ..KAR DOLI OSTANI

  • Marko Rossi 13:34 17.december 2013.

    še boš prišla nazaj jokat, sam da te da na ćevelj, pa saj ne boš edina jih je šlo že ene par drugam pa so vsi nazaj prilezli

  • LJ24 15:36 17.december 2013.

    Nazadnje je Sanja Grohar rekla kako ji je v Španiji prečudovito in da ima najboljšega fanta na svetu...pol je bila pa čez 3 mesece doma....

  • enola 15:43 17.december 2013.

    Kje "doli", tam ko je tvoj IQ?Heh, kaka faušija, Slovenceljni škodoželjni naduti... Bruh :SČim je nekdo srečen mu želimo vse najslabše, ane?

  • Sandi Bagola 16:41 17.december 2013.

    Hvala bogu, kar naj ostane tam, čez nos peti zna marsikatera, lepše od nje pa smo tudi že videli...

  • Avatar mike1968
    mike1968 20:27 17.december 2013.

    TI TROLA NE BODI PREVEČ PAMETNA

  • Žurnalček 21:47 17.december 2013.

    Saj ji nobeden nič noče. Samo , da je pa talent , pa nehajte, kajti nismo bebci in lahko vsak moment pogledamo na YT 5x večje talente od nje , ki še nikdar niso zapeli za publiko !Tudi jaz ...prikaži več sem odšel , pa sem prišel nazaj, nemisleč nikdar ,da bom!

  • markus 19:28 17.december 2013.

    Zakaj pa bi se vrnila? A, da bo životarila tukaj? Pa ne samo to. Tudi življenje tam je dosti lepše, ljudje prijaznejši. Nihče se ne vtika v življenja drugih ljudi. Ko enkrat greš drugam in vidiš, kako je, si še ...prikaži več posebej misliš, kako zahojena je Slovenija. Lahko imamo ne vem kake naravne lepote in podobno,.. Nič nam ne pomaga. Dežela korupcije, dežela, kjer se zapira kurje tatove in podpira velike tatove, dežela, kjer ne poznajo prevzemanja odgovornosti za svoja dejanja, propadajoča dežela skratka. Maji privoščim vse dobro na Švedskem.

  • anastassya 18:04 17.december 2013.

    Koliko foušije je v tej naši Sloveniji. Saj ni čudno, da jih toliko beži iz te naše države. Nobeden nobenemu nič lepega ne privošči, sama nevoščljivost in hinavščina. Če/ko bo pa postala svetovno znana (kar ji iz srca privoščim) in ...prikaži več dala Sloveniji prepoznavnost, bodo pa ti z negativnimi komentarji hitro spremenil svoje mnenje, bili ponosni in pozabili, da so kdaj tako razmišljali...Maja, želim ti vso srečo na tvoji glasbeni poti! Upam, da ti resnično uspe čim višje, da se bodo ti nevoščljivci lahko ugriznili za jezik!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.