Slovenija
25 ogledov

Makedonci ga ne bodo čakali

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 23:24 06.oktober 2013.

    Evo, ta le, je tipičen predstavnik leve elite v Sloveniji. Zato ker je "njihov" iz leve elite, se mu v Sloveniji ne sme sodit, pa tudi NPU se ga ne sme lotevat, ker je njihov. Še Makedonski pravni sistem boljše ...prikaži veče funkcionira kakor naš. Smo najbolj balkanska republika od vseh bivših republik Jugoslavije. Bojlše da državo razdelimo na pol in se priključijo severnim in zahodnim sosednjim državam. Za Ljubljano ne bo nobenih sprememb, saj je v tem mestu ista mafija kot v Italjiji.

  • privat 07:08 07.oktober 2013.

    Slovenija ne ve kaj bi z njim...kaj ni mercator ni državna lastnina in on je po tem oškodoval,okradel državo. pa kaj nismo bolj pravna država kokor ena macedonija? ne gospodje mi nismo prAVNA AMPAK SMO ...KORUPCIJSKA

  • privat 07:09 07.oktober 2013.

    IN NA KONCU ZAKAJ DENAR NA CIPER?? KAJ IMAMO MI SVOJIH BANK?? kAJ NIMAMO MI SOVE ,FBI...

  • punca05 07:49 07.oktober 2013.

    vsi vemo, da korupcijska država, vsi vemo, da sodstvo zadnje čase dela v prid levici, ko pa bodo volitve, boste še vedno vztrajali pri svoji stranki, ne pa volili tiste, ki SO SE trudili, da bi spremenili sodni sistem, vendar ...prikaži večr jim zaradi premoči levih ni uspelo.

  • Scott 07:52 07.oktober 2013.

    Imate kpk, ki bo sigurno sprožil ustrezne postopke; mar, ne.?

  • dragec 08:13 07.oktober 2013.

    Skot, spet ga serješ.

  • gornik 20:14 07.oktober 2013.

    nič se mu ne bo zgodilo, ker je naš in prave barve in je za nas pral denar,kje živite tepčki,se splača sploh pisat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.