Svet
22 ogledov

Malček se je zadušil s svetilko iz Ikee

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 05:57 15.december 2013.

    Kako za vraga so pa starši namontirali to svetilko????

  • David Kraševec 09:15 15.december 2013.

    Mi jo imamo in ni nevarna, nevarni so samo starši ki nimajo pojma o montaži.

  • nizakej 10:24 15.december 2013.

    Luč kot vsaka luč. Sej brez kabla bi bila baje čist neuporabna.

  • Žurnalček 10:33 15.december 2013.

    Ne razumem niti samih nesreč , niti same Ikeje. Zakaj potem ne potegnejo vseh svetilk , ki jih Ikeja prodaja , kajti vse kot sam vidim imajo el.kabel . Ja zgleda , da bo potrebno, zaradi tehnično nepismenih staršev , ...prikaži več, uporabiti izum N. Tesle za brezžični prenos elektrike, za Ikejine in vse druge lampe.

  • Oxxo 22:16 14.december 2013.

    A ne bi bilo lepo objaviti kakšen primer svetilke? A je konec leta in ni več €€€ za plačilo avtorskih pravic???Nekaj fotk je na e-bayu... http://www.ebay.com/sch/sis.html?_kw=IKEA+Kids+Smila+Bug+Light+Wall+Lamp+Childs+Room+Decor

  • Skippy 15:46 15.december 2013.

    Modernim staršem so vedno krivi drugi. Ne vem, zakaj sploh imajo otroke, če bi jih mogli vzgajati vsi ostali, samo sami ne.

  • nja 10:21 15.december 2013.

    Danes se lahko toži in iztoži dobesedno vsaka reč. Pa če si sam neumen in nepreviden in spiješ vročo kavo in si opečeš jezik ali pa...kot v tem primeru, ko so starši neprevidno namontirali svetilko. Ali sem samo jaz mnenje ...prikaži več da so mali otroci magnet za razne nesreče-kable stran od njih, vtičnice zavarovat, stopnice, predale...nesreče se dogajajo, ne glede na opozorila, navodila. Tukaj je samo reč montaže, ki je bila taka, da je otrok uspel doseči kabel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.