Magazin /magazin/vip
2337 ogledov

Mama je ni zaščitila niti pred spolno zlorabo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JanaN 16:51 19.oktober 2012.

    super komentatorka, pogumna ženska. Kljub TOP postavi pa bi jo raje videla v kakšnih malo manj razgaljenih oblačilih.

  • malonaokoli 08:45 11.april 2016.

    pa ti res vse verjameš, kar ona pove ?

  • malonaokoli 12:03 27.januar 2016.

    ker sem moški obkrožen z pametnimi ženskami, nisem ljubosumen na tole Savinko...bom pa priznal da me vse skupaj spominja na filozofijo in tehniko Happy-Happy...vse zna vnovčit od umrlega bratca do spolne zlorabe, pravi ameriški model samozavesti za marketing, tako po ...prikaži več izgledu kot nasvetu..pri vseh njenih nasvetih ženskam, pa sebi ne zna svetovati, kako zgraditi zdrav odnos z možem, očitno je tudi njega samo zlorabila in zavrgla...kot tarantela.

  • MK 09:08 19.oktober 2012.

    še ena zmešana kura ala Monika Malešične vem od kje jih jemljejo... še kakšno leto pa bo fatalka...

  • dd 11:17 19.oktober 2012.

    Jaz pa občudujem Savino. Ker se kljub zelo težkemu otroštvu ni sesula v razvalino (kot se zgodi nekaterim), ampak se postavila po svojih najboljših močeh, na svoje noge in živi normalno naprej. (Tisti ki so imeli normalno otroštvo, tega napora ...prikaži več seveda ne morejo razumeti.)

  • sweetdogs 12:28 19.oktober 2012.

    men je pa všeč njen karakter... deluje skulirana in zadovoljna sama s seboj. Vprašanje pa kako je v realnem življenju...

  • momentum 13:43 19.oktober 2012.

    A ti si pa danes z levo nogo vstal/a?

  • Avatar mike1968
    mike1968 14:13 19.oktober 2012.

    kok ene fovšije so eni sposobni...prov fajn je tale Savina (MK ti pa kar obišči psihiatra, da izboljša tvojo samopodobo)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.