Magazin /magazin/film-glasba-tv
30968 ogledov

Mama Line Kuduzović o hčerkinih zapisih na družbenih omrežjih

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Darko Dornik
    Darko Dornik 09:31 06.november 2017.

    Zakaj jo toliko vlačite po časopisu, ona pa se sramuje Slovenije. Je na nekem šovu lepo povedala da je iz Švice, ne iz Slovenije, iz švice. Sicer pa je na talentih zmagala ker je tako želel Čakermiš. To so same nameščene kuhinje.

  • mojglas 12:35 06.november 2017.

    Če ti starši od malega vcepijo v glavo da si najboljši in oh in sploh na svetu, pol spoznaš kruto realnost ko ti ne gre po planu. Starši hočejo z njo zaslužit, trpi pa ona. Žalostno da so starsi tako ...prikaži večo pohlepni. Vse za slavo...še lastnega otroka bi prodali. Glas ima dober, a ni edina. Edino kar je, je bila oropana otroštva.

  • Žirafa 22:00 06.november 2017.

    Kako obupaš od sanj? Zaposlite že ljudi, ki znajo tako tuji jezik, iz katerega prevajajo, kot tudi slovenščino.

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 09:21 06.november 2017.

    Torej zna vse jezike, razen Slovenščine?

    • Žirafa 22:01 06.november 2017.

      Slovenščina, kot tudi poimenovanja vseh drugih jezikov, se pišejo z malo začetnico. Kovačeva kobila in to, a ne?

  • Ledena 09:43 06.november 2017.

    Kaj si ta cefurska frklja domislja,da bo next Taylor Swift?Nemscina tezek jezik?Ja,za neke priseljence,ki so prisli iz vukojebine nekje v bosanskih planinah in potem pridejo v resnicen svet.Naj se smrklja malo prizemlji.Pa je cist kul,da ni omenila Slovenije,saj ni Slovenka.So ...prikaži več cefurji.Jih je polno povsod.Mislim,budalo sem jaz , ker sploh komentiram to sranje in novinar,da objavi najbolj nepomembno novico ever.

    • olivier 23:03 06.november 2017.

      Zalostno,da obstajate taki ljudje kot si ti..Si navadna glupaca poleg vsega pa se nacist. Mam dobre prijatelje slovence,ki tako kot jaz dobro vedo kaj se mora pri človeku cenit in v vednost to ni od kod izhajas..Po vsej verjetnosti si ...prikaži veči skakala od veselja ko je Slovenija zmagala na Evropskem prvenstvu v kosarki,medtem ko jih je vec kot pol na ič a to te pa ne moti,..

    • Ledena 23:13 06.november 2017.

      Prvo kot prvo ti nisem dolzna polagat racunov.Kaj si ti?Nic.Napisem svoje mnenje.In?Ne vsiljuj svojih prepricanj drugim,tudi jaz jih ne.In navadna glupaca te je rodila,njo pa je oplodil kosarkas na ić.In ne,ne gledam kosarke,ce te ze zanima.In nisem nacist.In ja,ne maram ...prikaži več cefurjev.In ja,bi potrebovali enega Adija.Pa ne mi vec pisat in mi kratit casa s takimi kretenizmi.

    • Gasilec 03:09 07.november 2017.

      S tem da si čefur in šovinistična kuzla je skupno to, da se s tem rodiš.

    • Ledena 16:18 07.november 2017.

      Cefurji imajo to v krvi,njihovo raso je treba iztrebit.

    • Gasilec 18:54 20.november 2017.

      Zivjo lahko se rodiš kot čefur peder črnec... ali pa član katere druge zatirane skupine, ampak to ti je pač dano in si nič od tega nihče ne more zbrati. Če si pa šovinist, primitivc ipd si pa sam odgovoren. ...prikaži več. Ne skrbi , življenje bi našlo veliko načinov da ti tale primitivecem večkratno vrne. Sicer si pa itak najbrž eno bedno in grdo zakompleksano bitje ki bi vse dalo da jo vsaj kak čefeur hoče milostno nabrisat

    • Ledena 21:13 20.november 2017.

      Mhmmm.whatever.

  • Janez_53 09:41 06.november 2017.

    Mitja Grmovšek, tudi ti ne obvladaš slovenščine, če ne veš niti tega, da se slovenščina piše z malo začetnico!!! Sramota!

    • Ledena 10:01 06.november 2017.

      Glavno da zna govorit.Pa ne se it nekega dlakocepstva,tu ne igramo slavistov,ampak samo napisemo svoje mnenje.So bolj moteci cefurji,ki po mnogih letih bivanja v SLO ne znajo slovensko,verjetno niti ne vejo,kaj je to vejica,ker so nepismeni,ti pa nekoga jahas zaradi ...prikaži več neke vejice.Daj no,mislim....skuliraj se.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.