Slovenija /slovenija/crna-kronika
319 ogledov

Mama: Ne najdem besed, da opišem bolečino

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 19:41 01.marec 2016.

    So ga ugrabili?Tale mi je ful blizu.Kar se sliši okol tastarga in lokala,je za preverit.Mnogokrat otroci plačujejo račune svojih staršev,kar res ni prav.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:11 01.marec 2016.

    Čudno mi je da je tak na hitro zginil pa da ni nobene sledi za njim. Da ni to načrtoval in pobegnil v tujino?

  • maneken 14:15 01.marec 2016.

    včasih je boljše, da malo počakaš preden se odločiš kaj napisati, potem te pa morda že mine...Imel si dosti boljših postov kot je tale.

  • maneken 15:02 01.marec 2016.

    no ja, ampak boljše od tega je pa že kaj bilo (saj slabše ne more biti), sicer je pa še mlad in mu dajmo čas...ne ga zatret že zdaj. Kdor piše, tudi greši.

  • Vesny Sbt 15:41 01.marec 2016.

    Srčno želim, da bi Domna našli. Ko bi človek vedel, kako lahko pomaga. Tudi na jasnovidce se ni za zanašati. Razumem starše, kaj preživljajo. Rada bi pomagala, pa ne vem kako.

  • Vesny Sbt 15:44 01.marec 2016.

    2

  • Avatar praufo
    praufo 23:12 01.marec 2016.

    Nej vpraša tisto čarovnico, hmm kako se že piše, bla je v slovenskih novicah. Baje da ve, kje so tista letala, ki jih kao nihče ne najde. Evo najdu sem, sara memić, link je pa jasnovidka-sara.si. Dejte probat.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:43 01.marec 2016.

    Moja trditev je le da je čudno da ni nobenih sledi za njim. Ostalo je pa ugibanje kar je jasno nakazano z vprašanjem.

  • nergač 22:53 01.marec 2016.

    Nič ne ugibaj, prosim te še jaz, ne pokvari še tega, kar še nisi do zdaj.Tam v MB so ljudje, ki trpijo, ko berejo tvoja slaboumna ugibanja in vsaj njim prizanesi s svojimi spekulacijami.

  • asmas 14:49 01.marec 2016.

    kar nekaj časa berem kar se piše po tem portalu pa ti povem da tale "zkvazdejregistr..." še ni napisal solidnega komentarja,vsaj za moje pojme ne

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:47 02.marec 2016.

    Pa sej jim nč hudga nočem. Kaj ti je? Novica je zato da se o njej govori. Moje sožalje sorodnikom.

  • Albertina Novak 20:06 01.marec 2016.

    Bilo bi dobro, da bi še preverili komu je kaj zaupal v tujini, da gre v Slovenijo. Lahko bi tudi še kdo drug šel za njim in mu kaj storil. Možnosti je lahko še več.Iskanja gredo verjetno kar v Sloveniji, ...prikaži več nevem pa, če so še kaj preverili v Londonu, oziroma pri njegovih prijateljih, s katerimi se je družil. Vprašali bi jih, če so vedeli, da gre na koncert. Nekaj pa je moralo biti otipljivega, da je izginil v temno noč. V zemljo se pa verjetno ni pogreznil.To je moje mnenje in sočustvujem z mamo. OH, KOLIKO MORA PRETRPETI ENA MATI.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.