Slovenija /slovenija/crna-kronika
68 ogledov

Mama priznala detomor, trupelca nikjer?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nasha71 20:01 01.november 2012.

    RIP :'(

  • irenajakob 08:10 02.november 2012.

    ljudje, prosim da se vzdržite komentarjev o zadevah ki jih ne poznate. Upam da ne boste nikoli spoznali kako se v takih trenutkih počuti mami in da ne boste nikoli doživeli tega. Jaz sem

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:50 02.november 2012.

    natanko tako ,a koliko jih čaka da bi posvojili otroka in bi rastel v normalnem okolju,če že ta prasica od ženske ga ne more

  • irenajakob 11:49 02.november 2012.

    še enkrat, ne komentirajte stvari ki jih ne razumete in bodite srečni da jih ne razumete in prosite ali molite da jih nikoli ne boste razumeli. Vem da človek ki tega ni doživel ne more razumeti, samo verjemite, da ženska ...prikaži več otroka ne ubije iz zlobe. Vem ker sem bila sama na tem in to so zelo težki in žalostni trenutki v mojem življenju, ampak na srečo in s pomočjo zdravnikov je z nama z mojim sončkom vse ok. Res raje ne komentirajte kajti nikoli v življenju ne veš, kaj se ti lahko pripeti, pa na to ne moreš vplivati.

  • zcmr 22:06 01.november 2012.

    Nekoc je na tej zemlji za take ljudi skrbela sociala,drzava je bila socialna,po prihodu novodobnih oblastnikov po imenu trosarine-davki-kradi, pa sociale ni vec,narod je prepuscen samemu sebi in mrhovinarjem,to je zelena domovina....ki bi bilo bolje da je ne bi bilo

  • saramara 07:08 02.november 2012.

    Oprostite ampak, ko nekdo ubije svojega otroka tri tedne po rojstvu se to težko upošteva kot detomor, ampak je to čisti umor.Počivaj v miru mali angelček :,(

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.