Zdravje /zdravje/otrok
85 ogledov

"Mamica, bom letos lahko imela torto za rojstni dan?"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 10:18 15.september 2016.

    Socialna služba (CSD) je postala zbirokratizirana, sam še papirje prelagajo in izpolnjujejo obrazce, to priznavajo tudi sami. Gospodična iz prispevka potrebuje poleg financ nekoga, ki se bo z njo pogovoril, ji pomagal do službe ter ji predvsem povrnil samozavest. Če ...prikaži več bi naši CSD-ji delovali v tej smeri bi bilo takih zgodb precej manj. Veliko ljudi, ki se znajde v trenutni krizi rabi res res malo da se postavi nazaj na svoje noge.

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:05 15.september 2016.

    Jaz jim kupim rojstnodnevno torto, če bi le imel kontaktne podatke direkt od družine.... Preko raznih "posrednikov" pa nikoli več. Žal imam res slabo izkušnjo. Uredništvo naj me kontaktira na mail pod katerim sem registriran in sporoči podatke o mamici, ...prikaži več če je to z njene strani OK.....

  • mucek4 09:19 15.september 2016.

    Točno tako. Mami naj pove v katero slaščičarno bi šla rada po torto. Naj naroči torto, jaz pa plačam.

  • Avatar Leon
    Leon 09:19 15.september 2016.

    Gospa Ogulin je čudovita ženska vendar mislim,da so jo preveč vpeli v politično navezo .To kar počne ZPMS je delo socialnih služb in ministrstva za delo ...............vse se mi zdi kot "maža za oči" !

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:57 15.september 2016.

    Junaku, ki je na komentar Irene Vesel stisnil minus želim, da bi mu torta skozi ušesa lezla ven in nafilala ves prostor, v katerem bi moral sicer imeti možgane

  • valerijakregar 10:34 15.september 2016.

    točno tako.le direkt !!!!!!!!tudi sama sem preko oddaje preverjeno prišla do telefonske številke finančno in tudi sicer ogrožene družine. Po telefonu mi je oče družine podal številko svojega t.r. računa in nanj sem nakazala denar.še danes smo ...prikaži večsmo v stiku.lp

  • Plavi-mil 11:01 15.september 2016.

    Žalostno, za 20 migrantskih mladoletnikov pa pol miljona EVROV, res žalostno, ta nesposobna vlada ne vidi domačo revščino, ampak denar se vedno najde za migrante.

  • Majazmaja 13:47 15.september 2016.

    A ni glede preživnine tako, da če je partner ne plačuje, gre iz preživninskega sklada, potem pa le-ta terja neplačnika?

  • izRODEk 19:58 15.september 2016.

    Matr vam jebem, govna smrdljiva iz SD-Socialnih demokratov in Anji Kopač Mrak, matr vam jebem pokvarjeno, ker vas je skotila!

  • Irena Vesel 09:47 15.september 2016.

    Tudi jaz takoj kupim torto, samo kontakt od mamice mi posredujte.

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:51 15.september 2016.

    Se ne bi mogel bolj strinjati..... Me zanima, kako bo na te komentarje reagiralo uredništvo.... Zaenkrat nič (pričakovano)

  • leonardo 10:00 15.september 2016.

    Socialna služba zna vse porihtati ( tudi kadar ni 100% potrebno), da bi pa pomagala izterjati očeta in mu zagroziti, da bi redno plačeval, to pa ne? O madona, da moramo vsak dan brati o teh revežih, mi gre pa ...prikaži več res že na kozlanje. Le kje je naša tako opevana socialna država. Ja, hudič nas bo vzel, če bomo imeli na stolčkih same egoiste, ki znajo poskrbeti samo za svoje riti in pa seveda svojo žlahto?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.