Magazin /magazin/vip
34245 ogledov

Manca Košir: Diagnozo sem mirno sprejela

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 08:41 14.februar 2020.

    Vsaka resna bolezen je težka. Manca je močna osebnost, želim ji hitro okrevanje.

  • Avatar Leon
    Leon 08:24 14.februar 2020.

    Nekateri pač izkoristijo vsako priložnost za pozornost v medijih ! Seveda ni vse tako kot razlaga gospa, to lahko potrdijo tisti ,ki se bojujejo z rakom in njihovi svojci . Žal vsi nimajo enakih finančnih možnosti za dodatno zdravljenje .

  • Janez Janezz 11:57 14.februar 2020.

    Punca drži se!

  • tinfedisc 23:31 16.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • ticedi 02:42 17.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • nothoco 05:31 17.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • kapibara1 08:08 14.februar 2020.

    A zdej pa še ta, o raku.. ?? !! A tudi ona hoče kandidirati za EU poslanko..??

    • VojtehVišenhofer 08:53 14.februar 2020.

      Čeprav je to internet, lahko vseeno kdaj pokažeš tudi malo sočutja.

    • kapibara1 10:28 14.februar 2020.

      vojteh- Ne bom pozabil kirurgovih besed: Za vsak slučaj, bomo naredili malo večji varnostni rez... pa sem dobil , čez en mesec vabilo, naj se ponovno zglasim, ker so naredili premalega.. Torej, ne mi o sočutju, dejstvo je, da je ...prikaži več sedaj "modno" govor o svojih zdravstvenih tegobah- raku.. !!

    • VojtehVišenhofer 11:57 14.februar 2020.

      Imaš prav. Glede te teme, na srečo, bolje da sem tiho. Upam, da je bilo oz. bo vse vredu.

    • kapibara1 13:45 14.februar 2020.

      vojteh- Hvala za pozitivne želje... je že 20 let samo kontrolni pregled 1x letno :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.