Magazin /magazin/vip
83043 ogledov

Tako po bolezni živi Manca Košir

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar MS
    MS 14:05 29.april 2024.

    Čestitke za zmago nad tvojim rakom! Bravo! Rak je kot vidiš premagljiv a za tvoje neumnosti žal očitno ni zdravila!

    • Ender3 15:02 29.april 2024.

      MS pišeš neumnosti..Rak ja morda zazdravljiv ni pa ozdravljiv. Vsaka takšna remisija se pozneje spreobrne v eksacerbacijo na istem ali drugem delu telesa in v drugačni obliki..Seveda ga.Koširjevi želimo veliko sreče in upanja v nadaljnem zdravljenju..

    • Avatar MS
      MS 15:42 29.april 2024.

      Ender ne seri! Drži se ti svojih hišniških opravil v tvojem zdravstvenem domu in ne spuščaj se v medicinsko stroko! Resnica je taka...

    • Avatar MS
      MS 15:42 29.april 2024.

      Veliko oblik raka je – še posebno ob pravočasnem odkritju popolnoma ozdravljivih. Še posebno, če je bolezen odkrita v zgodnji fazi in se začne čim prej zdraviti. Preventiva in pravočasno odkrivanje pa sta ključnega pomena. Ljudje se premalo zavedajo pomen ...prikaži večmen presejalnih programov, kot so SVIT (za raka črevesja), ZORA (rak materničnega vratu) in DORA (rak dojk). Cilj teh programov je odkriti rakavo obolenje v zgodnji fazi in da se začne čim prej zdraviti ko je ta še ozdravljiv!.

    • Avatar MS
      MS 15:46 29.april 2024.

      In ender, ko boš odložil metlo se pouči da ne boš več sral po tem forumu ===> https://www.onkoman.si/dejstva-in-zmote-povezane-z-rakom/

    • Ender3 19:22 29.april 2024.

      MS serješ ti s svojimi linki. Ko boš imel toliko znanja in izkušenj z rakavimi bolniki se mi lahko osebno javiš si bova izmenjala argumente..Učitno še do danes nisi ugotovil s kom imaš opraviti. Po vsej zmoti, ki si jo ...prikaži več prodajal v zvezi kovid epidemijo In cepljenjem sedaj želiš širiti svojo znanost še o raku z domačimi linki.

    • Avatar MS
      MS 09:44 30.april 2024.

      "Učitno" sem že zdavnaj ugotovil s kom imam opraviti! "Učitno" s polpismenim modelom ki bi svoje komplekse rad zdravil z lažnim predstavljanjem! A ender dragi, to ne pije vode! Vsak tvoj komentar razkriva tvojo pomanjkljivo izobrazbo, da o tvojem insuficientnem ...prikaži večm iq-ju niti ne govorim! In še dobrohotni nasvet: Zvoje znanje dopoljnjuj z "mojimi" linki ki so povezava na realne znanstvene ugotovitve, namesto da se smešiš z abotnim teorijam zarot!

  • Pierre 16:12 29.april 2024.

    Ne vem zakaj ste obsedeni s temi boleznimi ''slavnih''??? Enako so trpeli naši bližnji in tudi umrli !!!!

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:01 29.april 2024.

    Bolezen je hudič,sam sem raka premagal že dvakrat

    • Avatar MS
      MS 14:39 29.april 2024.

      Ups, da nebi kdo narobe razumel! Replika je namenjena komentatorju Garanciji ki forume onesnažuje s svojimi neumnostmi! Manca je carica, želimo ji hitro okrevanje!!!

    • Avatar Garancija
      Garancija 20:59 29.april 2024.

      MS ne vem kakšen človek si,ampak kar sem napisal je res

  • Avatar MS
    MS 14:37 29.april 2024.

    Ups, da nebi kdo narobe razumel! Replika je namenjena komentatorju Garanciji ki forume onesnažuje s svojimi neumnostmi! Manca je carica, želimo ji hitro okrevanje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.