Magazin /magazin/vip
373 ogledov

Manco Špik sporočila mamic prizadela

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 09:52 11.december 2016.

    Če ljudje ne znajo sprejemati kritik, tudi pohval niso vredni.

  • Five 11:25 11.december 2016.

    Danes je že dobra volja lahko vzrok za šinfanje in zavist.G. Manca je pokazala igračo za njeno hčerkico. Ojoj, to pa že ne.Pejte se solit!Ljubka igrača. Naj ima veliko veselja z njo. G. Manci Špik pa ...prikaži več hvala za vse njene dobrodelnosti! Lep se imejte! :)

  • nergač 11:37 11.december 2016.

    Pa še sebi en plus pritisneš in si zmagala. Skupaj z Manco ste ljubke, srčkane in seksi za pos..t. Ti enostavno nimaš okusa, kakor vse te nastavljačice, ki so rodile in svoje otroke takoj limajo na f, in v Žurnal24...brez ...prikaži več da bi jih sploh vprašale, če si tega res želijo....obupno so POTREBNE pozornosti, potem pa jokajo, ko jim kdo postavi zrcalo.

  • micika 22:31 11.december 2016.

    jah,lej,ni vse za dati na fb,pa se hvaliti kaj si zastonj dobila,ene bi to tud imele,pa nimajo sčim kupit,k je drago ko žafran,jaz pa razumem mlade mamice,ki morajo vse kupit same,nič nimajo zastonj od nikoder,treba samo razumet in ne se afnat in se važit

  • micika 22:41 11.december 2016.

    ljubka igrače za bogatune

  • Majazmaja 10:31 12.december 2016.

    Sicer mi je Manca zoprna do onemoglosti, ampak vseeno ... Njen FB profil, in na njem lahko objavlja, kar želi. Njena stvar, če kupi otroški stol za 1000 eur, in njena stvar, če ga dobi - ker ga je dobila, ...prikaži več ga je objavila zato, da bi se zahvalila in bi naredila reklamo trgovini. A zato, ker neka mama ne more kupiti stola za 1000 eur, ga pa ne sme nihče? Naj dela to, kar dela Manca, pa si ga bo lahko privoščila!

  • nergač 10:52 12.december 2016.

    "Kaj pa pizdiš?"- ta stavek te vsekakor najbolje označuje in ob tem je nepomembno, če si ženska ali moški in tudi forumska komunikacija s takim osebkom bi bila popolnoma odveč.

  • Five 18:02 11.december 2016.

    Glej ga! Kaj pa pizdiš? Kaj se ti tako groznega dogaja?Jaz sebi vsak dan dam plus, pa ni pomembno kdo sem.Nikoli ne boš vedel ali sem on ali ona. Nosim pa srečo v svojemsrcu, to privoščim tudi ...prikaži več tebi. Ko pljuvaš najprej preveri kam veter piha, lejga!Če si nervozen, ker si potreben, verjemi, da te razumem,ampak pomagati si boš moral sam. He he he ...:)

  • nergač 07:58 11.december 2016.

    Manca Špik, ne vem kaj pričakuješ? Če bo tvoja reklamna agentka K.D. ali A.F. iz Žurnala in tebe in tvojega dojenca objavljaš na najnižjih trač straneh, kjer ženske poskušajo na vsak način pokazati tisto, kar mislijo, da jih najbolje reklamira, ...prikaži več potem se ne čudi, če se vsuje plaz komentarjev, ki se temu puhloglavemu ženskemu nastopaštvu le posmehujejo...Z dojenci se pa itak vse razkazujete do onemoglosti....kakor naš maček, ki prinese miš in pričakuje pohvalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.